کد خبر: ۶۷۲۵۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵

مشاور پیشین امنیت ملی افغانستان با استقبال از نشست صلح مسکو گفت: پروسه صلح افغانستان به حمایت و همکاری واقعی کشورهای منطقه و جهان نیاز دارد.

استقبال اتمر از برگزاری نشست صلح افغانستان در مسکوبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، محمد حنیف اتمر، مشاور پیشین امنیت ملی افغانستان با استقبال از نشست صلح مسکو گفت: پروسه صلح افغانستان به حمایت و همکاری واقعی کشورهای منطقه و جهان نیاز دارد.

محمد حنیف اتمر، مشاور پیشین امنیت ملی افغانستان با نشر پیامی در مورد نشست صلح افغانستان در مسکو اظهار داشت که  پروسه صلح افغانستان به حمایت و همکاری واقعی کشورهای منطقه و جهان نیاز دارد، بنابراین ما از تمام تلاش ها و پیشرفت های که زمینه برقراری صلح پایدار را در افغانستان مهیا می سازد، حمایت می کنیم.

اتمر بیان داشت: از ایالات متحده آمریکا، روسیه، کشورهای عربی و از کشورهایی که برای پایان دادن جنگ افغانستان از راه صلح و گفتگو تلاش می نمایند، سپاسگزاری می کنم. خواست ما از کشورهای منطقه و جهان این است که از پروسه صلح به رهبری افغان ها حمایت کنند تا صلح و ثبات را در افغانستان و منطقه به ارمغان بیاورد.

اتمر ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک طبق خواسته های مردم و اجماع سیاسی افغانستان، مذاکرات مستقیم میان دولت افغانستان و طالبان برگزار شود.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر