کد خبر: ۶۷۲۵۲۰۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت:عزم نیروی انتظامی برای مبارزه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر بسیار جدی است و کشف 22 تن مواد مخدر در سال جاری و دستگیری بیش از 12 هزار نفر قاچاقچی و موادفروش و معتاد متجاهر، مؤید این مطلب است.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان در خصوص شهادت ستوان یکم «محمود رفیعی» و پیام آن برای جامعه اظهار کرد: فلسفه وجودی نیروی انتظامی، خدمت به مردم و سربازی ولایت است و در این راه، با همه وجود و استعداد کوشش می‌کند و برای شهادت و جانبازی آمادگی کامل را دارد.

وی افزود: یکی از آسیب‌های مهم جامعه که از آن به عنوان یک ابر آسیب یاد می‌شود؛ مسأله مواد مخدر و توزیع آن در سطح جامعه است که هم آسیب‌های مستقیم داشته و هم باعث بروز سایر آسیب‌ها در بستر جامعه می‌شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: زمانی که به آمارهای زندان‌ها مراجعه می‌کنیم، درمی‌یابیم بخش قابل توجهی از زندانیان به دلیل جرائم مرتبط با مواد مخدر زندانی شده و همچنین در خصوص آسیب‌های اجتماعی نیز، مسأله مواد مخدر، سهم بسزایی دارد.

این مقام ارشد انتظامی همچنین متذکر شد: عزم نیروی انتظامی برای مبارزه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر بسیار جدی است و کشف 22 تن مواد مخدر در سال جاری و دستگیری بیش از 12 هزار نفر قاچاقچی و موادفروش و معتاد متجاهر، مؤید این مطلب است.

معصوم بیگی ادامه داد: در حوزه پاک‌سازی، بیش از 3 هزار و 500 عملیات در استان اصفهان در سال جاری انجام گرفته است.

وی با اشاره به اشراف کامل نیروی انتظامی بر فضای جرم در جامعه یادآور شد: نگاه نیروی انتظامی به مسأله مبارزه با مواد مخدر، نگاهی اولویت‌دار است و همین باعث شده تا افراد زیادی در این راه به فیض شهادت نائل آیند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، شهید محمود رفیعی را فردی خادم، ولایت مدار، سخت‌کوش و از جان گذشته توصیف کرد و گفت: شهید رفیعی جان خود را در راه امنیت فدا کرد و این عمل از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

سردار معصوم بیگی با جاویدان خواندن شهدا در تاریخ اعلام داشت: همه تاریخ مدیون شهدا هستند و وجود شهدا باعث می‌شود تا همکاران ما مصمم‌تر از گذشته به وظیفه خود بپردازند.

وی ادامه داد: از طرفی، وجود شهید، طراوتی معنوی برای جامعه به همراه دارد و اثر این شهادت در درون و برون سازمان بسیار گسترده است و وجود شهدا در جامعه، مردم و پلیس را برای مقابله با گردن‌کشان مصمم‌تر و متحدتر می‌کند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان گفت: نیروی انتظامی پس از جنگ 5 هزار شهید تقدیم کشور کرده و این عزم برای شهادت و از جان گذشتی، بازهم در وجود کارکنان خدوم این نیرو است.

 

انتهای پیام/م

 

صحبتهای فرمانده انتظامی استان اصفهان درباره شهادت ستوان یکم «محمود رفیعی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر