کد خبر: ۶۷۲۵۳۶۹
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری مهاباد از برگزاری کارگاه آموزشی ضرورت مدیریت مصرف آب در مدارس ابتدایی شهرستان خبر داد.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری مهاباددرگفتگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد،گفت: کارگاه آموزشی برای مدیریت مصرف آب برای برگزاری جشنواره نخستین واژه آب به معلمان شهرستان برگزار می‌شود.
معروفی افزود: این کارگاه آموزشی یکی از برنامه‌های جشنواره فراگیری نخستین واژه آب بوده که با هدف آشناسازی آموزگاران عزیز با ارزش حیاتی آب، ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و نقش آن‌ها در مصرف بهینه آب در مدارس برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این کارگاه معلمان برای تعلیم بهتر دانش آموزان با راه های صرفه جویی در مصرف آب بیشتر آشنا می شوند، همچنین روش های فنی ضد عفونی کردن و کلر زنی را یاد گرفتند.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری مهاباد گفت: اهمیت بهداشتی بودن آب مصرفی و آشنایی بیشتر دانش آموزان با الگوی صحیح مصرف آب از دیگر اهداف این برنامه آموزشی است.

 جشنواره نقاشی "آب و زندگی" از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طراحی شده است که دانش آموزان در سراسر کشور با کشیدن نقاشی با موضوع آب در این جشنواره شرکت می کنند و در پایان از بین آثار ارسالی به این جشنواره 10 اثر به عنوان اثر برتر توسط دواران انتخاب و معرفی می‌شود. به همین منظور  شرکت آب و فاضلاب استان نیز با فراخوانی در همین زمینه و با هماهنگی با آموزش و پرورش استان نسبت به برگزاری و جمع آوری آثار اقدام می کند.

انتهای پیام/ه

برگزاری کارگاه آموزشی ضرورت مدیریت مصرف در مدارس ابتدایی شهر مهاباد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر