کد خبر: ۶۷۲۵۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴

پلیس با ارتقاء بصیرت ،قدرت اقناع گری خود در بین مردم را افزایش می دهد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ سرهنگ دادگر جانشین انتظامی استان در افتتاحیه دوره بصیرت فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه های خراسان جنوبی گفت: صبح امروز در سالن پردیس انتظامی استان هدف از برگزاری دوره بصیرت را ارتقاء سطح فکری،اعتقادی،سیاسی،اجتماعی و فرهنگی کارکنان پلیس دانست و گفت:کارکنان پلیس بایستی با افزایش بصیرت ،قدرت اقناع گری خود در سطح جامعه را افزایش دهند. 


وی بر رفتار پلیس بر اساس الگوی اسلامی و دینی تأکید کرد و افزود:رفتار پلیس در مأموریت ها باید مدیریت شده باشد و نگاه پلیس در حین اقتدار بایستی همراه با رحمت باشد زیرا رفتار و عملکرد ما مورد قضاوت مردم قرار خواهد گرفت. 


جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد :امروز وظیفه ما در نیروی انتظامی به عنوان مجاهدان فی سبیل الله امر به معروف و نهی از منکر و ترویج بصیرت معنوی و سیاسی است.

 

سرهنگ دادگر گفت:باید با مطالعه زندگی سیاسی انبیاء و امامان معصوم(ع) بصیرت خود را بالا ببریم و بر زندگی پیرامون خود تأثیرگذار باشیم و خود نیز به آن عمل کنیم.


وی بیان داشت:نیروی انتظامی بخشی بسیار اثر گذار در سطح جامعه است و مردم بر اساس رفتار و عملکرد پلیس بر رفتار کل جامعه قضاوت می کنند که باید این حساسیت را درک کنیم. 


جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی با بیان این که در هندسه زندگی خودمان باید محاسبه و مراقبه مداوم داشته باشیم افزود:لباس پلیس لباس مقدس شهداست ، سلاح پلیس نیز سلاح شهداست و مسیر شهدا مسیر ائمه اطهار است که باید مراقب حفظ و حراست از این راه باشیم که 13 هزار شهید ناجا گواه شهادت پذیری ماست.


سرهنگ دادگر گفت:اخلاق مداری،رعایت حقوق دیگران،حراست از جان و مال و ناموس شهروندان تکالیفی شرعی است که بر عهده ماست و ما را در راه رسیدن به بصیرت یاری خواهد کرد.


وی افزود : کارکنان انتظامی استان خراسان جنوبی در زمینه جرایم و تخلفات دارای کمترین فراوانی در سطح کشور هستند که این به واسطه مردم متدین استان خراسان جنوبی است و کارکنان پلیس نیز بخشی از همین مردم متدین هستند.


جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی با بیان این که بایدمراقب باشیم از مسیر حق خارج نشویم افزود: نشانه ها و ملزومات بصیرت ،راستگویی و صداقت ،دوری از انحرافات و توجه به مبانی اعتقادی و ارزش هاست.


سرهنگ دادگر با اشاره به این که در سال جاری طی سه دوره 146 نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی استان آموزش خواهند دید تصریح کرد :پلیس به صورت مستمر با مردم جامعه سر و کار دارد که لازم می دانیم این دوره ها در جهت افزایش بصیرت کارکنان به طور مداوم ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/ک


برگزاری هشتمین دوره غیرتمرکزی بصیرت استان خراسان جنوبی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر