کد خبر: ۶۷۲۵۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
سرهنگ گودرزی خبر داد؛

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از بررسی و تحقیقات پلیس جهت دستگیری قاتل فراری جنایت پارک گلزار تهران خبر داد.

بررسی پرونده جنایت پارک گلزار/ قاتل تحت تعقیب پلیسبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛  سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از آغاز تحقیقات پلیس آگاهی پایتخت در پرونده جنایت پارک گلزار جهت دستگیری قاتل خبر داد و گفت: ساعت ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۸ آبان ماه سال جاری وقوع یک فقره فوت ناشی از اصابت ضربه جسم تیز به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام شد.

وی اظهار کرد: با حضور ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا در بیمارستان به آنها اعلام شد که جوانی ۲۷ ساله بر اثر اصابت ضربه جسم تیز به قسمت چپ سینه فوت کرده است.

معاون جنایی پلیس آگاهی پایتخت در ادامه گفت: پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

وی تصریح کرد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول در داخل پارک گلزار طی یک درگیری با سرنشین یک موتورسیکلت مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

سرهنگ گودرزی گفت: در تحقیقات از دوستان مقتول که شاهدان صحنه جنایت هم بودند مشخص شد که مقتول همراه آنها در داخل پارک حضور داشته و پس دقایقی یکی از بچه های محل با یک دستگاه موتورسیکلت وارد پارک شد و بی هیچ مقدمه ای به سمت مقتول رفته و با چاقو ضربه ای به مقتول زده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده است.

وی در پایان تصریح کرد: با شناسایی محل سکونت متهم پرونده در محدوده خیابان پیروزی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل رفته و مطلع شدند متهم پس از ارتکاب جنایت از این محل متواری شده است. با انجام هماهنگی های لازم با بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران بزرگ تحقیقات جهت دستگیری قاتل فراری در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر