کد خبر: ۶۷۲۵۷۳۱
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱

مدیر مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: در طی هشت ماهه سال جاری بیش از ۱۷ میلیارد اعتبار برای نوسازی واحد‌های مسکونی استان تخصیص یافته است.

 مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی درگفتگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد،گفت: در ۸ ماه اول سال جاری مبلغ ۱۷ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان برای نوسازی واحد‌های مسکونی در استان هزینه شده است.
مبارک قدم افزود: اقداماتی که برای بازآفرینی صورت گرفته عبارتند از توسعه امکانات و خدمات روبنایی و عمومی، تهیه برنامه‌های بازآفرینی شهری و محله ای، ارتقای زیرساخت‌های شهری در  محلات کمتر برخوردار از امکانت است.
وی ادامه داد: احداث مراکز جامع سلامت، بهسازی و ساماندهی معابر، احداث سالن‌های ورزشی، مراکز خانه محله، بهبود روشنایی معابر، مرکز حرفه آموزی و راه اندازی نهاد توسعه محله از جمله این طرح‌ها و برنامه‌هایی است که برای ترمیم و نوسازی بافت شهری در دست اجرا است.
مدیر مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: اقدامات مشترک با دستگاه‌های اجرایی از جمله دستگاه‌های خدمات رسان، آب و فاضلاب، برق، گاز، شهرداری و میراث فرهنگی در دست انجام است که بخشی از این برنامه‌ها از سوی فرمانداران شهرستان‌ها تدوین و در جلسه ستاد استان تصویب شده است.
انتهای پیام/ه

ترمیم و نوسازی بافت فرسوده در آذربایجان غربی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر