کد خبر: ۶۷۲۵۹۴۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم عنوان کرد؛

جان صادق پور از دریافت گواهینامه بین‌المللی ISO/ IEC ۱۷۰۲۵ توسط آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم خبر داد.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛علی جان صادق‌پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم ازکسب استاندارد بین‌المللی ISO/ IEC ۱۷۰۲۵ توسط آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان قم خبر داد و گفت:رسالت این استاندارد ایجاد سیستم مدیریت برای کیفیت فعالیت‌های اداری و فنی آزمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با تاکید بر اینکه آزمایشگاه آب و فاضلاب قم فعالیت‌های مدیریتی، فنی و تخصصی خود را به بهترین نحو اداره می‌کند،تصریح کرد:این آزمایشگاه در تلاش است با اخذ گواهینامه‌ها و اعتبارنامه‌های ملی و بین‌المللی، صلاحیت و شایستگی خود را به گیرندگان خدمات و گروه‌های ذی‌نفع اثبات کند.

وی با بیان اینکه اگر آزمایشگاهی موفق به اخذ این گواهی‌نامه شود اصول استاندارد ایران – ایزو ۹۰۰۱ را هم تأمین می‌کند، یادآورشد: آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان قم، با هدف ایجاد یک سیستم مدیریتی مبتنی بر کیفیت، طراحی و مستقر شده تا بتواند خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه کند.

صادق پور با بیان اینکه گواهی‌نامه ISO/ IEC ۱۷۰۲۵ نیز در سال جاری برای نخستین بار توسط این آزمایشگاه اخذ شد،خاطرنشان کرد: اقدام برای اخذ این گواهی‌نامه از سال ۹۵ صورت گرفت و پس از انجام ممیزی‌های اولیه در سال‌های ۹۵ و ۹۶ ،ممیزی نهایی بر اساس استاندارد ISO/ IEC ۱۷۰۲۵ در شهریورماه سال ۱۳۹۷ توسط ممیزان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه اخذ شد.

وی بیان کرد: بر اساس ممیزهای انجام شده انجام تمام عملیات مدیریتی و فنی آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم شامل انجام آزمون‌ها، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، صحه‌گذاری، تخمین عدم قطعیت، نمونه‌برداری، گزارش دهی و ... تحت کنترل و بر اساس استاندارد ISO/ IEC ۱۷۰۲۵ در حال انجام است.

وی تاکید کرد: گواهی‌نامه‌های کالیبراسیون، آزمون کفایت تخصصی میکروبی و آزمون کفایت فیزیکی و شیمیایی، معتمد محیط زیست و ایزو OHSAS در سال ۱۳۹۷ توسط آزمایشگاه مرکزی آب فاضلاب تمدید شد.

یادآور می‌شود مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز از تلاش‌های شرکت آب و فاضلاب استان قم برای کسب این گواهینامه بین المللی قدردانی کرد.

انتهای پیام/ح

دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی توسط آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر