کد خبر: ۶۷۲۵۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰

دادگاهی در ترکیه پوشش خبری انفجار روز جمعه در انبار مهمات در پایگاه نظامی در استان حکاری این کشور را ممنوع کرد.

پوشش خبری اخبار انفجار انبار مهمات در ترکیه ممنوع شدبه گزارش  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، خبرگزاری دولتی آناتولی گزارش داد یک دادگاه ترکیه پوشش خبری اخبار مربوط به انفجار انبار مهمات در پایگاه نظامی در استان حکاری در این کشور را ممنوع اعلام کرد.

منابع ترکیه پیش از این در روز جمعه گزارش دادند که انفجاری در یکی از انبارهای مهمات در استان حکاری به وقوع پیوسته که در آن چندین سرباز نظامی زخمی شدند. بنا به اعلام منابع محلی این انفجار در ساعت 5 بعدازظهر به وقت ترکیه به وقوع پیوست. علت این انفجار را به مهمات معیوب در این انبار نسبت دادند.

منابع خبری محلی به نقل از وزارت دفاع ترکیه اعلام کردند 25 سرباز زخمی در این پایگاه نظامی به بیمارستان منتقل شدند. تصاویری که قبل از اعلام ممنوعیت رسانه‌ای پوشش خبری این انفجار از سوی رسانه‌های ترکیه منتشر شد، نشان دهنده حجم انبوهی از دود بر فراز منطقه کوهستانی است که این پایگاه در آنجا قرار دارد.

دولت ترکیه بارها پس از وقوع حوادث مهم اغلب ممنوعیت‌های را برای رسانه‌های داخلی این کشور در ارتباط با پوشش اخبار حوادث اعمال می‌کند. 

در پی انفجار مهیب در انبار مهمات در استان حکاری ترکیه، 25 نظامی زخمی شدند. هنوز از سرنوشت 7 نظامی دیگر خبری در دست نیست. این انفجار در منطقه شمدینان و نزدیک مرز با ایران رخ داده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر