کد خبر: ۶۷۲۶۰۱۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان جزییات بیشتری از افرادی که به هنگام فراری دادن دو متهم مواد مخدر، یک مامور پلیس را به شهادت رسانده بودند، تشریح کرد و گفت:: هر ۵ متهم پس از چند ساعت دستگیر شدند.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،بنابر اعلام روابط عمومی دادستانی کل کشور، علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان با اشاره به دستگیری افرادی که با به شهادت رساندن یک مامور پلیس ، قصد فراری دادن دو متهم مواد مخدر را داشتند ، اظهار کرد : صبح روز چهارشنبه هفته گذشته ، پلیس مواد مخدر 2 نفر را به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر و روانگردان دستگیر و به بازداشتگاه منتقل می‌کند.

وی افزود:  بعدازظهر آن روز  ماموران پلیس این دو نفر را برای تفهیم اتهام به دادسرا اعزام می‌کنند و قاضی کشیک برای این افراد قرار تامین صادر می‌نماید ، زمانی که ماموران قصد تحویل این افراد به زندان را داشتند، روبروی پل زندان مرکزی اصفهان اکیپی سه نفره با خودروی سمند به قصد فراری دادن این متهمان به تیراندازی با اسلحه اقدام می کنند که در جربان این حادثه متاسفانه ستوان یکم محمود رفیعی به درجه رفیع شهادت نائل می شود.
این قاضی دیوان عالی کشور ادامه داد : این افراد که صورت خود را پوشانده بودند ، پس از تیراندازی به فراری دادن دو متهم اقدام و آن ها را سوار خودروی سمند  می کنند و از صحنه می‌گریزند.

اصفهانی تصریح کرد: با صدور دستورات قضایی ، اکیپی متشکل از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و جرایم جنایی آگاهی به تعقیب متهمان اقدام کردند و در نهایت با تلاش های صورت گرفته ، هر 5 متهم پس از چند ساعت دستگیر می شوند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان تصریح کرد: افرادی که با همکاری این متهمان ، به مخفی کردن ادله جرم و اموال سرقت رفته نیز اقدام کرده بودند ، دستگیر شدند.

انتهای پیام/م

دستگیری عاملان به شهادت رساندن یک مامور پلیس  به هنگام فراری دادن 2 متهم مواد مخدر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر