کد خبر: ۶۷۲۶۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
همزمان با شب خاطره زنان رزمنده و مقاوم کرمانشاه؛

شب خاطره، همزمان با آئین رونمایی کتاب تصویری در دور دست روز چهارشنبه بیست و سوم آبان ۹۷ با حضور رزمندگان، خاطره گویان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در سینما آزادی کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شب خاطره، همزمان با آئین رونمایی کتاب تصویری در دور دست که به کوشش و نگارش جواد حسینی نصر به رشته تحریر درآمده، عصر روز چهارشنبه بیست و سوم آبان ۹۷ با حضور رزمندگان، خاطره گویان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در سینما آزادی کرمانشاه برگزار می‌شود.

صابر سروش معاون فرهنگی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت : تصویری در دوردست روایتگر زندگی، مبارزات و رشادت‌های بانوی قهرمانی با نام نصرت خدایاری شهسواری معروف به خواهر بسیطی است که در سال ۱۳۹۴ توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

وی گفت : این کتاب شامل شش بخش با عنوان‌های "اشاره"، "مقدمه"، "سال شمار زندگی نصرت خدایاری شهسواری (بسیطی) "، "دفتر خاطرات یک دوست"، "آخر ناخوش شاهنامه" و "اسناد و تصاویر" می‌شود که در ۱۸۴ صفحه گنجانده شده اند.

نصرت خدایاری معروف به خواهر بسیطی (تولد: ۲ اسفند ۱۳۳۰ /درگذشت: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۶۸) به همراه برادرش شهید حسین خدایاری جزو کسانی بودند که مانع ورود دشمن بعثی به خاک این مرزوبوم شدند .

 

 

انتهای پیام/د

سینما آزادی میزبان رونمایی از کتاب تصویری در دور دست

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر