کد خبر: ۶۷۳۰۵۸۷
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵

مديرکل مديريت بحران استانداری همدان گفت: آموزش مردم ساكن در حاشیه ریل‌ها را باید جدی‌تر بگیریم و به‌عنوان اولویت اصلی کاری خود قرار دهیم

تامین آرامش و امنیت مردم ساکن در حاشیه ریل هابه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ علیمردان طالبی ظهر، مديرکل مديريت بحران استانداری همدان در جلسه مدیریت بحران شهرستان ملایرافزود: هماهنگی و تعامل بیشتری بین مدیران دستگاه‌های اجرایی صورت پذیرد تا مدیریت در بحران‌ها راحت‌ تر انجام شود.

وی ادامه داد: در هرحادثه و بحرانی یک ‌زمان طلایی وجود دارد که باید در این زمان بیشترین فعالیت‌ها و اقدامات را انجام دهیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان اظهار داشت:  اگر درهر حادثه هماهنگی‌های لازم وجود داشته باشد و به‌ موقع ورود پیدا کنیم اثرگذاری بیشتر خواهد داشت و قطعاً مشکلات کمتر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دو مسیر ریل راه‌آهن در استان همدان وجود دارد بیان کرد: آموزش جوامع حاشیه ریل‌ها را باید جدی‌تر بگیریم و به‌عنوان اولویت اصلی کاری خود مد نظر داشته باشیم.

طالبی افزود: درمواقع بحرانی همه دستگاه‌ها وظیفه‌ دارند تا از تمام ظرفیتشان برای رفع پیامدهای بحران استفاده کرده و امکانات را در اختیار مدیر بحران شهرستان قرار دهند.

 معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری ملایر نیز گفت: مانورها با توجه به موضوعات مختلف در شهرستان به‌خوبی برگزار شده است.

حسین فارسی گفت: مانور عملیات امداد و نجات و آتش‌سوزی شهرستان در ایستگاه راه‌آهن ملایر برگزار و ظرفیت و توان دستگاه نیز در این مانور سنجیده شد.

وی با اشاره بر انجام به‌ موقع شاخه‌زنی‌ها در سطح شهر خاطرنشان کرد: برخی از تجهیزات برق در شهرستان دچار مشکل است که باید به‌موقع برای رفع این مشکلات اقدام شود.

معاون فرماندار ملایر گفت: درزمان بارش‌ها پمپ‌های تخلیه آب بیشتری در سطح شهر نیاز است که باید در این زمینه همه دستگاه‌ها همکاری و تعامل داشته باشند.

وی با اشاره به غرق شدن برخی از افراد در گذشته در سد کلان ملایر تأکید کرد: علامت‌های هشداردهنده در ورودی سد کلان زده شود تا از ایجاد تبعات برای شهروندان جلوگیری شود.

فارسی خاطرنشان کرد: در زمان بارش برف، دهیاران آمادگی لازم را برای همکاری و مشارکت در برف‌روبی در روستاها دارند و از این پتانسیل می‌توان استفاده کرد.

وی با توجه به این‌که به‌زودی مانور زلزله در مدارس ملایر برگزار خواهد شد افزود: در این زمینه مدیران آمادگی لازم را داشته باشند تا توان و ظرفیت هر دستگاهی نیز سنجیده شود.


انتهای پیام/ج

 

تامین آرامش و امنیت مردم ساکن در حاشیه ریل ها

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر