کد خبر: ۶۷۳۵۴۹۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳

امین وند مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از توزیع ۱۲ هزار و ۳۳۲ حلقه تاکسی با نرخ دولتی به تاکسیرانان خبر داد.

توزیع بیش از ۱۲ هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی به تاکسیرانان تهرانی به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مرادعلی امین وند مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از توزیع ۱۲ هزار و ۳۳۲ حلقه تاکسی با نرخ دولتی به تاکسیرانان خبر داد.

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به تداوم توزیع لاستیک به نرخ مصوب دولتی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و به منظور توسعه رفاه و کاهش هزینه‌های خدمات رسانی تاکسیرانان تهرانی، این سازمان پس از وقفه ۱۰ ساله طی سال‌های گذشته، اقدام به توزیع انواع لاستیک ایرانی با کیفیت به نرخ مصوب دولتی کرده است.

وی افزود: به دلیل محدودیت زمان و ظرفیت، اولویت با متقاضیانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: ثبت نام در سامانه برای تاکسیرانان کاملاً رایگان بوده و هنگام دریافت لاستیک بهای مصوب تنها از طریق کارت بانکی صورت می‌گیرد.

به گفته وی تاکسیرانان می‌توانند هنگام ثبت نام نزدیک‌ترین محل را انتخاب و با مراجعه به یکی از مناطق سه گانه؛ ایستگاه مترو چیتگر، دفتر تاکسیرانی منطقه ٢٢، خیابان خاوران، بلوار شاهد، مجموعه ورزشی خانواده تاکسیرانان و میدان بسیج، ابتدای خیابان شهید مظاهری، لاستیک خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر