کد خبر: ۶۷۳۹۶۵۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
آذری جهرمی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:

وزیر ارتباطات با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود، جزئیات بیشتری از فرآیند اضافه شدن کارت سوخت به کارت بانکی را اعلام کرد.

جهرمیبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چند روز پیش اعلام کرد با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک، به جای اینکه مردم در صف بایستند تا در پلیس بعلاوه 10 ثبت‌نام کنند و بعد از یک هفته پستچی کارت سوخت صادر شده را بیاورد و هزینه‌ای را پرداخت کنند، با مراجعه به پورتال ملی پخش و پالایش و با فشردن سه گزینه، کارت بانکی به کارت سوخت متصل می‌شود و در هزینه 330 میلیارد تومانی صدور کارت سوخت صرفه‌جویی می‌شود.

وزیر ارتباطات ساعتی پیش با انتشار ویدئویی، جزئیات بیشتری از این طرح را اعلام کرد و اظهار داشت هنوز فرآیندهای بسیاری باقی مانده که با استفاده از دولت الکترونیکی می‌تواند به رفاه بیشتر مردم، افزایش شفافیت، کاهش هزینه‌های مردم و دولت بیانجامد که نیازمند همکاری و تعامل بیشتر سازمان‌ها و نهادهاست.

آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت:

دولت الکترونیکی باعث صرفه‌جویی در پرداخت هزینه کارت سوخت برای مردم خواهد شد. همچنین صفهای طولانی انتظار از بین خواهند رفت و نیز بجای یک هفته زمان مورد نیاز برای ارسال کارت سوخت به منازل از طریق پست، تنها ساعاتی پس از ورود اطلاعات به سامانه، کارت بانکی شما به کارت سوخت تبدیل خواهد شد.
هنوز فرآیندهای بسیاری باقی مانده که با استفاده از دولت الکترونیکی می‌تواند به رفاه بیشتر مردم، افزایش شفافیت، کاهش هزینه‌های مردم و دولت بیانجامد که نیازمند همکاری و تعامل بیشتر سازمانها و نهادهاست.

جهرمی

در ادامه ویدئویی که وزیر ارتباطات در خصوص اضافه شدن کارت سوخت به کارت بانکی منتشر کرده را مشاهده می‌کنید.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر