قاسمی نژاد: رقیب اصلی مان سپاهان است/ تاکنون ۳۰ تا ۳۲ درصد دریافتی داشتیم

هافبک تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: تاکنون ۳۰ - ۳۲ درصد قراردادمان را دریافت کردیم و قرار است زمانیکه امتیاز تیم انتقال یافت، مسئولان طلب سال گذشته را تسویه و دریافتی را به ۵۰ درصد برسانند.

امین قاسمی نژاد، هافبک تیم فوتبال پدیده مشهد در گفت و گو با خبرنگار فوتبال درباره وضعیت این تیم بیان کرد: خداراشکر شرایط تیم مان پس از پیروزی مقابل سایپا بهتر شده و امیدوارم مسئولان تیم در نیم فصل به تعهدات شان عمل کنند تا بازیکنی از تیم جدا نشود و بتوانیم به قهرمانی برسیم. برای قهرمانی در نیم فصل، 3 مسابقه سخت در پیش داریم و اصلی ترین رقیب ما سپاهان است و اگر بتوانیم در هفته چهاردهم مقابل این تیم نتیجه خوبی بگیریم، قهرمان نیم فصل خواهیم شد.

او در مورد کارکردن با یحیی گل محمدی گفت: آرامشی که گل محمدی دارد، به تیم تزریق شد و حس مسئولیت پذیری را به بازیکنان و ... انتقال داد و همه بازیکنان از دروازه بان تا مهاجم خوب کار می کنند تا تیم نتیجه بگیرد. هدف ما قهرمانی است و تلاش می کنیم تا به این هدف برسیم.  تاکنون 30 - 32 درصد قراردادمان را دریافت کردیم اما از پول پارسال طلب داریم و قرار است زمانیکه امتیاز تیم انتقال یافت، طلب سال گذشته را تسویه و دریافتی را به 50 درصد برسانند.

قاسمی نژاد درباره بازگشت اکبر صادقی از مصدومیت اظهار کرد: اکبر صادقی به جرئت یکی از بهترین هافبک دفاعی های ایران است و متاسفانه پس از دیدار با نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شد اما مقابل سایپا در 20 دقیقه آخر در زمین حضور یافت و برنامه تیم ما را تغییر داد.

او در پایان درباره دیدار با سپاهان خاطرنشان کرد: سپاهان تیم خوبی است و با امیر قلعه نویی عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته است. اصلی ترین رقیب مان برای کسب قهرمانی در نیم فصل و پایان فصل سپاهان است و امیدوارم در ورزشگاه این تیم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.


بیشتر بخوانید:

بیت سعید و مرزبان برترین بازیکن و سرمربی/ پدیده با یکه تازی در صدرنشینی بهترین تیم شد

گل محمدی: بازی متعادلی را از دو تیم شاهد بودیم/ امیدوارم به این روند ادامه دهیم

پدیده ۱ - سایپا صفر/ شکست شاگردان دایی در مشهد و ادامه روند صدر نشینی شاگردان گل محمدی


انتهای پیام/

اظهارات امین قاسمی نژاد درباره شرایط باشگاه پدیده مشهد

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر