کد خبر: ۶۷۵۳۲۹۰
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
معاون سابق دبیر شورای عالی امنیت ملی:

معاون سابق دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دانشجویان و جوانان انقلابی با تکیه بر دانش بومی به دست آوردهای نظامی و هسته ایی دست یافتند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، علی باقری کنی معاون سابق دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد واحد اسلامی گنبدکاووس گفت: دشمن در طول 4 دهه که از انقلاب اسلامی میگذرد در بخش های مختلف نظامی و هسته ای کشورمان را بصورت متناوب تحریم کرده است.

وی ادامه داد: اما جوانان انقلابی با تکیه بر دانش بومی دست آوردهای ارزشمندی در زمینه نانو و دانش هسته ای به دست آوردند که این امر سبب هراس دشمن شده است.

باقری کنی افزود: اگرچه در عرصه های هسته ای و نظامی پیشرفت های خوبی بدست آورده ایم اما هنوز در برخی حوزه ها مانند صنعت خودروسازی عقب تر از کشورهای دیگر هستیم و موفقیت های دلخواه حاصل نشده است.

وی خطاب به دانشجویان گفت: باید انقلاب‌گری، انقلابی بودن و انقلابی ماندن را در جامعه نهادینه کنیم تا بتوانیم سرعت پیشرفت کشور را بالا ببریم و باید مراقب رفتار خود نیز باشیم زیرا دشمنان با نگاهی ریزبینانه به ما نگاه کرده و برای ضربه زدن به انقلاب از آن استفاده می کنند.

 

انتهای پیام/فا

جوانان انقلابی با تکیه بر دانش بومی به دست آوردهای نظامی و هسته ایی دست یافتند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر