کد خبر: ۶۷۵۴۰۱۴
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۷۱ کیلو مواد مخدر و دستگیری ۵۱ سوداگر مرگ در اجرای طرح کنترل جاده‌های استان، خبر داد.

به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: به منظور مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود مواد مخدر به استان، طرح کنترل محور‌های مواصلاتی در محور‌های چهارگانه استان به اجرا در آمد.

وی افزود: با اجرای این طرح، ماموران اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان‌های آمل و سوادکوه و ماموران پلیس راه مستقر در جاده های استان  موفق به شناسایی و توقیف ۱۹ دستگاه خودروی حامل مواد مخدر در این محور‌ها شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو‌ها در مجموع ۷۱ کیلو انواع مواد مخدر کشف شد، گفت: در این عملیات‌ها ۵۱ نفر از سوداگران مرگ دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ مفخمی با اشاره به اینکه مواد مخدر پدیده‌ای است استعماری که قدرت‌های سلطه گر به منظور محو ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی و تسلط بر جوامع از آن بهره می‌جویند، افزود: اعتیاد به مثابه یک عارضه و آسیب فردی و اجتماعی همواره سلامت فکری، فرهنگی و اقتصادی جامعه را با خطر مواجه می‌سازد.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر برای بدست آوردن منافع شان از هر وسیله و ترفندی استفاده می‌کنند، گفت:سوداگران مرگ همواره با آلوده کردم محیط‌های اجتماعی و خانواده‌ها در صدد کسب موفقیت‌های بیشتر برای سودجوئی‌های خود هستند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران افزود: برای جلوگیری از اشاعه این پدیده شوم باید برنامه ریزی و اقدام جدی و همه جانبه‌ای صورت پذیرد و نیروی انتظامی نیز قاطعانه باعناصری که در راستای ترویج مواد مخدر و اعتیاد و کسب منفعت از این طریق مبادرت می‌ورزند به شدت برخورد می‌کند.
انتهای پیام/آ

کشف موادمخدر در مازندران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر