کد خبر: ۶۷۵۴۰۴۰
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱

جانشین معاون عملیات ناجا گفت: معاونت عملیات محور ماموریت‌های ناجا در تامین نظم و امنیت عمومی است.

به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سردار بهمن امیری مقدم جانشین معاون عملیات ناجا، در جمع کارکنان معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان در ساری، با اشاره به این که پلیس باید در انجام ماموریت هایش هوشمندانه عمل کند، گفت: همراهی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی از مهمترین مولفه‌ها در حفظ نظم عمومی است.

وی با تاکید بر توجه به موضوعات آموزشی و تمرین‌های عملیاتی،افزود: توجه جدی به موضوعات آموزشی و تمرین‌های عملیاتی منجر به افزایش توانایی و اندوخته‌های کارکنان پلیس در انجام ماموریت حفظ نظم و امنیت مردم خواهد شد.

سردار امیری مقدم، معاونت عملیات را محور ماموریت‌های ناجا در تامین نظم و امنیت عمومی برشمرد و اظهار داشت: اجرای اثرگذار طرح‌های جامع عملیاتی منجر به افزایش رضایتمندی عمومی خواهد شد.

جانشین معاون عملیات ناجا، با تاکید بر توجیهات آموزشی برای رده‌های ماموریتی،  افزود: در اجرای ماموریت ها، اشراف اطلاعاتی، تحلیل جرایم و موضوعات اجتماعی مبتلا به جامعه از موارد قابل توجه در حوزه‌های استحفاظی شهرستان هاست.

وی بر مسئول سازی دستگاه‌های اجرایی در بحث پدافند غیرعامل تاکید کرد و گفت: تشریح وظایف و ماموریت‌های هریک از سازمان‌های مرتبط برای پیش بینی و پیشگیری از حوادث و اتفاقات طبیعی و غیر طبیعی از مهمترین نکات قابل توجه در این حوزه است.
وی با تاکید بر ارائه هشدار‌های انتظامی و آموزش همگانی خانواده ها، افزود: استفاده از ابزار‌های الکترونیکی به عنوان اقدام هوشمندانه پلیس در استان مازندران منجر به افزایش احساس امنیت در این استان شده است.

وی رعایت انضباط ظاهری و معنوی کارکنان را از ویژگی‌های بارز حفظ اقتدار در نیروی انتظامی برشمرد.

وی با اشاره به اجرای طرح تجمیع خطوط ۱۱۰ در استان، از اولویت‌های تماس‌های گرفته شده با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ استان را موضوعات ترافیکی، نیاز‌های پلیسی، جرائم و سرقت برشمرد و گفت: با اجرای این طرح شاهد افزایش ۳۰ درصدی تماس‌های عملیاتی در استان بوده ایم.

وی با اشاره به تشکیل قرار گاه امام علی (ع) در استان با هدف ارتقاء احساس امنیت در استان، گفت: با اجرای طرح‌های انتظامی و عملیاتی در استان و اجرای طرح تجمیع خطوط ۱۱۰ شاهد رضایتمندی ۹۰ درصدی مردم از انتظامی استان بوده ایم.

انتهای پیام/آ

   اقدام هوشمندانه پلیس با استفاده از ابزار‌های الکترونیکی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر