کد خبر: ۶۷۵۴۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷
آیت الله سلیمانی:

نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اشرار در حمله تروریستی به چابهار با چشم نافذ فرزندان نظام، نیرو‌های امنیتی، اطلاعاتی در انجام خرابکاری ناکام ماندند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: اشرار در تمام دوران سعی در انجام شرارت داشته اند، اما با چشم نافذ فرزندان نظام، نیرو‌های امنیتی، اطلاعاتی و نیرو‌های غیرتمند انقلاب اسلامی هیچ‌گاه در انجام خواسته خود موفق نبوده اند.

نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: امروز که این حادثه در چابهار رخ داد اگر بیداری فرزندان نظام نبود با توجه به تخمینی که از مواد تخریبی موجود زده شده عمق تخریب قطعا بسیار زیاد می‌بود، اما به کمک رشادت‌های نیرو‌های امنیتی و انتظامی و پاسداری این عزیزان اجازه ورود به عامل خرابکاری به مقر انتظامی داده نشد به همین دلیل درصد انفجار پایین بود.

وی با بیان اینکه اشرار در صدد انجام یک حادثه سنگین تلخ و گرفتن ده‌ها قربانی از جمهوری اسلامی بوده‌اند ، گفت: با مهار این عامل تروریستی جلوی درب مقر انتظامی از سوی مجموعه انتظامی درصد تلفات ما بسیار پایین بود.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این حادثه چابهار خبر فوق العاده‌ای نبوده، چون دشمن همواره در حال انجام اقدامات خرابکارانه است بی شک این اقدام برای ما بسیار دردناک است که خوشبختانه می‌توانیم بگوییم در برابر آن مقدار مواد منفجره و آن سو قصد سنگین با هوشیاری فرزندان نظام نتوانستند از جمهوری اسلامی تلفات زیادی بگیرند.

انتهای پیام/ف

اشرار در حمله تروریستی به چابهار ناکام ماندند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر