کد خبر: ۶۷۵۴۸۹۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
رئیس قرارگاه عمار در شیراز؛

رئیس قرارگاه عمار گفت: امروز اقتدار مدیریت رهبر معظم انقلاب اجازه نمی‌دهد تا بازیگردانی دشمن توسط اشعث‌ها نتیجه دهد و بار دیگر مالک از خیمه اصلی پیروزی بازگردد.

اقتدار مدیریت رهبری اجازه بازیگردانی دشمن توسط اشعث‌ها را نمی‌دهدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید فارس، حجت‌الاسلام مهدی طا‌ئب رئیس قرارگاه عمار در نشست با جمعی از اعضای هیئت علمی و اساتید بسیجی دانشگاه‌های فارس  با قیاس وضعیت امروز با زمان حکومت امام علی (ع)، گفت: با قیاس و سنجش این دو وضعیت باید نکات مهم را شناسایی کنیم تا در موارد حساس با عبرت‌گیری جلوی تکرار وقایع تلخ را بگیریم، وضعیت امروز مانند پایان صفین است که آغازی مسرت‌بخش و پایانی تأسف‌بار داشت و باید مواظب باشیم.

وی با اشاره به نفاق اشعث برای جلوگیری از پیروزی نهابی مالک‌اشتر، افزود: در طول این ۴۰ سال نیز جریان نفاق با فعال‌کردن قائمه‌های خود فتنه‌های مختلفی را ایجاد کرده و شهیدانی نظیر اسدالله لاجوردی در واقع با مکر منافق‌های به ظاهر خودی حذف فیزیکی شده و به شهادت رسیدند.

‌حجت الاسلام طائب با بیان اینکه آمریکایی‌ها در برجام به دنبال نجات اسرائیل بودند و به اذعان ترامپ به دنبال تغییر رفتار منطقه‌ای ایران بودند، گفت: مگر تابلوی برجام هسته‌ای نبود پس چرا آمریکا به دنبال تغییر در رفتار منطقه‌ای ایران است.

رئیس قرارگاه عمار تصریح کر‌د: امروز اقتدار مدیریت رهبری معظم انقلاب اجازه نمی‌دهد تا بازیگردانی دشمن توسط اشعث‌ها نتیجه دهد و بار دیگر مالک از خیمه اصلی پیروزی بازگردد.
انتهای پیام/م

صحبت های طائب در نشست با اساتید بسیجی فار‌س 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر