کد خبر: ۶۷۵۵۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷

ساخت فرودگاه اضطراری شیروان بحثی است که مسئولان استانی این روزها پیگیر آن هستند، طرحی که شاید اگر برنامه ریزی می شد حال به اینجا نمی کشید که پول باشد اما جا نباشد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، امین رضا مرآتی فرماندار شیروان با اشاره به اینکه مکان یابی لازم برای راه اندازی فرودگاه اضطراری شیروان انجام شده است، گفت: قرار بر این است تا این پروژه در قسمت شمال شرقی این شهرستان احداث شود.

وی افزود: برای آغاز بکار عملیات ساخت این پروژه باید حداقل ۴۰۰ هکتار زمین تملک شود که مقداری از این زمین متعلق به آستان قدس است و مقداری نیز مالک شخصی دارد.

مرآتی اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده ، برای تملک زمین آستان قدس هماهنگی‌های لازم شکل گرفته است ، اما هنوز به موفقیت چندانی در تملک زمین‌هایی که مالک شخصی دارند ، نرسیده ایم.

وی گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این پروژه فقط برای ساخت آن است که اگر زمین لازم تملک نشود این اعتبار برگشت خواهد خورد.

وی اظهار کرد: بخشی از اعتبار در نظر گرفته برای این پروژه از محل اعتبارات ملی و بخشی نیز شهرستانی بوده که در صورت تحقق پیدا نکردن، اعتبار ملی برگشت می‌خورد.

انتهای پیام / ب 

منبع: ایسنا


ساخت فرودگاه اضطراری شهرستان شیروان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر