کد خبر: ۶۷۵۵۳۲۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل؛

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل سفر اتباع آذری به این استان را فرصت توسعه گردشگری سلامت عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل صبح امروز در خصوص رشد 45 درصدی تردد اتباع آذری به اردبیل تصریح کرد: افزایش تردد اتباع آذری را فرصتی جهت رونق گردشگری استان می دانیم.

وی افزود: با توجه به اینکه بیله سوار دروازه اصلی ورود گردشگران آذری به کشور است، سفر اتباع آذری با هدف توسعه گردشگری سلامت و سیاحتی نیازمند برنامه ریزی است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تاکید کرد: به ویژه به دلیل امنیت داخل مرزهای ایران و با نوسانات نرخ ارز، سفرها به ایران با افزایش همراه بوده که باید با تعریف بسته های خدمت سفر اتباع آذری ساماندهی شود.

فلاحی معتقد است این ساماندهی باید از خود کشور جمهوری آذربایجان برنامه ریزی شده و با تعریف تورهای اینفو و معرفی جاذبه ها به آژانس های گردشگری فعال در کشور جمهوری آذربایجان، ظرفیت های گردشگری استان معرفی شود.

وی با تاکید به نقش تبلیغ و اطلاع رسانی در رونق گردشگری اضافه کرد: در ادامه با هدایت صحیح گردشگران مطابق با اهداف سفرشان می توان نسبت به ساماندهی اتباع آذری ورودی به ایران اقدام کرد.

انتهای پیام/ح

بیله سوار دروازه اصلی ورود گردشگران آذری به کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر