کد خبر: ۶۷۵۵۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
تا پایان امسال صورت گرفت؛

مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران، از اجرای ۴۲ کیلومتر شبکه فاضلاب در مناطق ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران تا پایان امسال خبر داد.

اجرای ۴۲ کیلومتر شبکه فاضلاب در دو منطقه تهرانبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت‌نیرو؛ ­احمد احمدنیان مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران با بیان اینکه اجرای شبکه در منطقه ۲۱ شهرداری تهران از ابتدای امسال آغاز شده است،‌ گفت: تاکنون ۲۲ کیلومتر شبکه با اقطار 250، ۳۰۰ و ۴۰۰ میلی‌متر اجرا شده است.
 
وی افزود: در منطقه ۲۲ نیز تاکنون ۲۰ کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا شده که نسبت به برنامه سالانه تقریباً ۵۰ درصد از برنامه کاری، اجرا شده است.
 
به گفته احمدنیان با توجه به عملیاتی‌ نشدن موافقت‌نامه شرکت فاضلاب با شهرداری برای اجرای شبکه و احداث چهار تصفیه‌خانه فاضلاب در منطقه 2 این شرکت اجرای شبکه فاضلاب را در این دو منطقه آغاز کرده است.
 
مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران تصریح کرد: در حال حاضر اجرای خطوط اصلی، نیمه‌اصلی و حتی برخی از شبکه‌های فرعی مناطق ۲۱ و ۲۲ به طور کامل تا تعیین تکلیف این تصفیه‌خانه متوقف است و فقط آن دسته از خطوط فرعی و نیمه‌ اصلی اجرا می‌شود که بازنگری طرح و تثبیت تصفیه‌خانه‌ها روی عمق، قطر و مسیر آنها تاثیری نخواهد داشت.
 
بر اساس طرح فاضلاب تهران حدود ۲۵۰ کیلومتر شبکه فاضلاب برای منطقه ۲۱ و ۲۵۲ کیلومتر شبکه برای منطقه ۲۲ شامل اقطار ۲۵۰ تا ۱۲۰۰ میلی‌متر طراحی شده است.
انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر