کد خبر: ۶۷۵۵۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲

اردوی مشترک تمرینی بین تیم‌های منتخب کشتی آزاد نوجوانان و جوانان ایران و روسیه برگزار می‌شود.

برگزاری اردوی مشترک کشتی گیران ایران و روسیه/ شرایط برگزاری لیگ جهانی کشتی فرنگی اعلام شدبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با درخواست فدراسیون کشتی روسیه و موافقت فدراسیون کشتی، اردوی مشترک تمرینی بین کشتی گیران روسیه (تاتارستان) و تیم‌های منتخب کشتی آزاد نوجوانان و جوانان ایران روز‌های ۲۲ تا ۲۹ آذرماه در تهران برگزار می‌شود.

اعلام شرایط برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان

رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان روز‌های ۲۹ و ۳۰ آذر ماه در شهر اردبیل برگزار می‌شود و شرایط برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:

مسابقات بر اساس مقررات جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۸ در ۱۰ گروه وزنی بزرگسالان در اوزان ۵۰ تا ۵۵-۶۰-۶۳-۶۷-۷۲-۷۷-۸۲-۸۷-۹۷-۱۳۰ کیلوگرم با ۲ کیلوگرم ارفاق وزن انجام می‌شود.

در صورتی که تیم‌های شرکت کننده کمتر از ۶ تیم باشد، مسابقات در یک گروه، بین ۶ تا ۱۰ تیم، در ۲ گروه و بیش از ۱۰ تیم، در قالب ۴ گروه برگزار می‌شود.

در صورتی که مسابقات در چهار گروه برگزار شود، تیم‌های اول هر گروه به ترتیب گروه بندی گروه‌های (ِA/B/C/D) با یکدیگر رقابت مرحله نیمه نهایی را برگزار می‌نمایند و تیم‌های برنده رقابت فینال را برگزار می‌کنند. هم چنین تیم‌های بازنده رقابت‌های نیمه نهایی، مسابقات سوم و چهارمی را برگزار می‌نمایند. تیم‌های دوم هر گروه به همین ترتیب برای تعیین رده بندی پنجم تا هشتم رقابت خواهند کرد. تیم‌های سوم هر گروه نیز به همین ترتیب برای تعیین تیم‌های نهم و دهم رقابت را برگزار می‌نمایند.

مقررات فنی مسابقات طبق آخرین مقررات جام جهانی سال ۲۰۱۸ می‌باشد.

کشتی گیران باید قبل از وزن کشی تحت معاینات پزشکی قرار گیرند.

هر تیم می‌تواند حداکثر دو کشتی گیر خارجی در ترکیب تیم داشته باشد و ترانسفر آن باید مطابق مقررات اتحادیه جهانی کشتی انجام شود.

حداقل تعداد نفرات هر تیم برای شرکت در مسابقات، شش کشتی گیر خواهد بود.

هر کشور می‌تواند با بیش از یک باشگاه در مسابقات شرکت نمایند، اما باشگاه‌ها می‌باید از سوی فدراسیون ملی معرفی شوند.

کشتی گیران باید حداقل دارای ۱۸ سال در سال ۲۰۱۸ باشند. کشتی گیرانی که ۱۸ سال سن دارند می‌بایست گواهی پزشکی و رضایت نامه برای شرکت در گروه سنی بزرگسالان را به همراه داشته باشند.

کشتی گیران تنها در اوزانی که در آن وزن کشی می‌شوند باید کشتی بگیرند. در زمان وزن کشی، این انتخاب را دارند که یک وزن بالاتر کشتی بگیرند، هر تیم می‌تواند ۲ کشتی گیر برای هر وزن معرفی نماید. تنها کشتی گیرانی که حداقل وزن آن‌ها ۹۷ کیلوگرم بالاتر باشند میتوانند در ۱۳۰ کیلوگرم کشتی بگیرند.

وزن کشی‌ها در صبح هر دو روز با ۲ کیلوگرم ارفاق برگزار می‌شود.

تمامی کشتی گیران میبایست دارای لایسنس معتبر اتحادیه جهانی کشتی باشند. تمامی لایسنس‌ها می‌بایست از طریق سیستم آتنا انجام گردد.

تاریخ ثبت قرارداد‌ها با کشتی گیران و سایر عوامل تیم‌ها از تاریخ ۱۱/۰۹/۹۷ تا ۱۹/۰۹/۹۷ می‌باشد.

مراسم تشییع پیکر داور بین المللی کشتی برگزار می‌شود

مراسم تشییع پیکر مرحوم علی اکبر صوفی داور بین المللی کشتی کشور، ساعت ۹ صبح فردا یکشنبه از مقابل منزل آن مرحوم واقع در روبروی هتل لاله، خیابان باباطاهر برگزار می‌شود.

همچنین مراسم ختم آن مرحوم روز دوشنبه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در مسجد النبی (ص) واقع در خیابان کارگر شمالی، کوی دانشگاه منعقد می‌باشد.

قهرمانی تیم‌های آکادمی کشتی اکبر فلاح در رقابت‌های جام شهید نظری

رقابت‌های چند جانبه کشتی آزاد جام شهید نظری دیروز (جمعه) در سالن شهید معتمدی (کارگران) تهران برگزار شد.

این مسابقات در دو رده سنی نونهالان و جوانان و با حضور کشور‌های روسیه، گرجستان، آذربایجان و چند تیم از ایران به پایان رسید

بر این اساس در مسابقات رده سنی خردسالان و نونهالان تیم‌های آکادمی کشتی اکبر فلاح، بابل مازندران و یاران هادی نوروزی مازندران به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین در رقابت‌های جوانان نیز تیم‌های آکادمی کشتی اکبر فلاح، جمهوری آذربایجان و شهریار تهران اول تا سوم شدند.


بیشتر بخوانید:

اعلام زمان مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی از سوی بنا و محمدی

میرعمادیان: روس‌ها اعتراضمان را به تغییر قوانین در مسابقات کشتی آلانز قبول نکردند

محمدی: نخستین اردوی آزادکاران ۲۶ آذر آغاز می‌شود/کشتی گیران مدعی حقشان را روی تشک مسابقه بگیرند


انتهای پیام/

اخبار کشتی آزاد و فرنگی ایران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر