کد خبر: ۶۷۵۵۴۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷

رئیس سازمان تیم‌های ملی تکواندو گفت: اطلاعی از برکناری احسنی فروز ندارم و کسی درباره دبیری فدراسیون با من صحبت نکرده است.

فرهادیان: کسی برای دبیری فدراسیون با من صحبت نکرده استبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان و با به پایان رسیدن مهلت مقرر برای اجرای این قانون و با توجه به اینکه ریاست، نایب رئیسی و دبیری فدراسیون از مشاغلی است که نباید افراد بازنشسته در آن فعالیت کنند فدراسیون تکواندو نیز دچار تغییر و تحولات خواهد شد.

محمد احسنی فروز دبیر فدراسیون تکواندو که از افراد بازنشسته است مطابق با قانون نمی تواند در پست دبیری فدراسیون به کار خود ادامه دهد در نتیجه او باید از سمت خود کناره گیری کند و فرد دیگری جایگزین او شود.

این در حالی است که شنیده می شود سید محمد پولادگر طی حکمی آرش فرهادیان را به عنوان دبیر فدراسیون تعیین کرده و سیروس رضایی نیز مسئولیت تیم های ملی را بر عهده گرفته است.

بر همین اساس شنیده ها حاکی از آن است که امروز محمد احسنی فروز به فدراسیون تکواندو نرفته است اما هنوز مسئولان فدراسیون برکناری او و حضور فرهادیان را به عنوان دبیر فدراسیون تائید نکردند.

آرش فرهادیان درباره این اتفاقات در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: هنوز درباره دبیری فدراسیون با من صحبتی نشده است و از این موضوع بی اطلاع هستم و هر تصمیمی که مسئولان فدراسیون بگیرند من هم همراه با فدراسیون خواهم بود.

او در مورد اینکه او کارمند سازمان صدا و سیما است و اگر دبیر فدراسیون شود مشکلی در این زمینه ایجاد می شود یا خیر گفت: اگر قرار شد که به عنوان دبیر فدراسیون همکاری کنم به طور حتم مطابق با قانون در این زمینه تصمیم گیری خواهم کرد و هر موردی که قانون بگوید تبعیت می کنیم.


بیشتر بخوانید:

سرپرستان معاونت امور زنان و فدراسیون‌های کاراته و والیبال مشخص شدند

محمد صادق فرجی با انتشار پیامی از جامعه کاراته از سمت خود استعفا داد

شمارش‌معکوس برای بازنشسته‌های باقی‌مانده


انتهای پیام/

تغییر و تحولات فدراسیون تکواندو بعد از اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر