کد خبر: ۶۷۵۵۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
کاشف خبر داد

مدیرکل امور بین الملل و نائب رئیس کمیسیون فنی ایسا در امر سرمایه گذاری ذخایر تأمین اجتماعی از عضویت محسنی بندپی در هیأت رئیسه اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا کاشف مدیرکل امور بین الملل و نائب رئیس کمیسیون فنی ایسا در امر سرمایه گذاری ذخایر تامین اجتماعی در خصوص نتایج برگزاری یکصد و هفدهمین جلسه هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی اظهار داشت: در اولین روز این نشست، با توجه به مذاکرات و رایزنی صورت گرفته با ارکان حکمرانی دبیرخانه کل و اعضای هیات رئیسه ایسا، در اولین دستور کار جلسه، عضویت انوشیروان محسنی بندپی سرپرست سازمان تامین اجتماعی در هیات رئیسه ایسا به جایگزینی مرحوم سید تقی نوربخش، به اتفاق آراء به تصویب اعضای هیات رئیسه ایسا رسید.

شایان ذکر است، در آغاز این جلسه، کنکلوسکی دبیرکل ایسا، با اعلام خبر درگذشت سیدتقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی ایران و ابراز تاثر از این ضایعه اندوهناک، همکاری و پشتیبانی همه جانبه وی از فعالیت‌های ایسا را در طول دوره عضویت در هیات رئیسه و کمیته‌های تخصصی ایسا، شایسته تقدیر و تشکر برشمرد. اعضای هیات رئیسه نیز برای ادای احترام به آن مرحوم به مدت یک دقیقه ایستادند.

در ادامه جلسه هیات رئیسه، همچنین گزارش رئیس و دبیرکل ایسا از فعالیت‌ها و روند پیشرفت اجرای برنامه‌های اتحادیه در دوره مدیریت سه ساله ۲۰۱۹- ۲۰۱۷، گزارش خزانه دار و کمیسیون کنترل از وضعیت مالی ایسا لغایت پایان ۲۰۱۸ و گزارش پیشرفت فعالیت‌های انجام شده جهت برگزاری اجلاس جهانی تامین اجتماعی ۲۰۱۹ ارائه شده و به تصویب هیات رئیسه رسیدند.

در جریان این رویداد، کمیته هیات رئیسه ویژه حق عضویت اعضاء به منظور بررسی وضعیت عضویت در ایسا و تصمیم گیری درخصوص درخواست‌های جدید عضویت در اتحادیه، کمیته انتخابات به منظور ارائه گزارش درخصوص روند فراخوان و گزینش نامزد‌های منتخب تصدی پست دبیرکلی اتحادیه، و شورای عالی اتحادیه به منظور تشریح روند برگزاری انتخابات دبیرکل جدید، تشکیل جلسه می‌دهند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر