کد خبر: ۶۷۵۵۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: ساکت مدیر قابل احترامی است، اما او بازنشسته شده است و قرار نیست که جایگزین تابش شود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال سپاهان در روزهای اخیر در حالی که تمرکز خود را برای مهمترین بازی نیم فصل خود برابر تیم پرسپولیس معطوف کرده است، اما گفته می شود تغییراتی در مدیریت این باشگاه قرار است رخ بدهد.

خبرهایی از تغییر و تحولات در مدیریت باشگاه سپاهان بعد از انتخاب محسن پورسینا به عنوان عضو هیئت مدیره جدید باشگاه سپاهان در بین اهالی فوتبال قوت گرفت و حتی بعد از استعفای محمد رضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال اعلام شد که ساکت قرار است دوباره مدیریت سپاهان را برعهده بگیرد و جایگزین مسعود تابش شود.

منوچهر نیک فر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تغییر و تحولات مدیریتی باشگاه صحت ندارد و فقط با حضور پورسینا ترکیب هیئت مدیره تکمیل شد.

نیک فر درباره اینکه گفته می شود ساکت جایگزین تابش در سمت مدیرعاملی سپاهان می شود، گفت: ساکت مدیر قابل احترامی است اما او بازنشسته شده است و قرار نیست که جایگزین تابش شود. ما از عملکرد تابش رضایت داریم و او کارش را به درستی انجام می دهد و برنامه ای برای تغییر مدیرعامل باشگاه نداریم. به هر حال تابش با قدرت به کارش ادامه می دهد.

او ادامه داد: تابش به تازگی مدیرعامل سپاهان شده است و بحثی درباره تغییر او مطرح نشد. فقط 2 عضو هیئت مدیره سپاهان تغییر کردند و زمانی که تابش مدیرعامل باشگاه شد عضو هیئت مدیره نبود و اکنون او جایگزین طاهری شده است و پورسینا هم به جمع هیئت مدیره پیوست. طبق برنامه قرار است که هفته آینده جلسه هیئت مدیره برگزار و رئیس هیئت مدیره از سوی اعضا انتخاب می شود.

نیک فر در باره وضعیتش در هیئت مدیره سپاهان گفت: من مدتی پیش استعفا داده بودم اما مدیران کارخانه فولاد مبارکه با استعفایم موافقت نکردند. به هر حال برای 2 سال دیگر حکم برایم صادر شد و در هیئت مدیره سپاهان ماندنی شدم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان خاطر نشان کرد: تابش وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد و مشکل مدیریتی نداریم. تیم ما جایگاه خوبی در لیگ برتر دارد و اعضای هیئت مدیره همه تلاش خود را می کنند تا با حمایت های مالی تیم را به جایگاه واقعی خود برسانند.


بیشتر بخوانید:

سپاهان به سپاهان واقعی نزدیک شد

سعی کردیم تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم

احتمال غیبت ۲ بازیکن اصلی سپاهان اصفهان مقابل نساجی


انتهای پیام/ 

واکنش رئیس هیئت مدیره سپاهان درباره تغییر و تحولات مدیریت 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر