کد خبر: ۶۷۵۵۸۸۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶

در هشت‌ماهه امسال برای بهره‌مندی ۱۵۸ هزار و ۴۰۷ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان از خدمات بیمه مکمل ، بیش از پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شد.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمدرضا متین پور مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه هزینه‌های درمانی در بسیاری موارد کمرشکن است ، گفت : به‌منظور تکمیل خدمات بیمه‌های پایه درمانی کلیه مددجویان تحت پوشش این نهاد اعم از شهری و روستایی تحت پوشش بیمه مکمل درمان قرار دارند.

وی افزود : این خدمت در سه زمینه به مددجویان ارائه می‌شود که شامل پرداخت فرانشیز و مابه‌التفاوت خدمات مشمول بیمه پایه ، خدمات تشخیصی و درمانی ضروری غیر پوشش بیمه پایه و خدمات جانبی درمان شامل هزینه رفت‌وآمد بیماران ، امکانات اقامتگاهی و هزینه مراقبت از بیماران زمین‌گیر است.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان تعداد افراد بهره‌مند از این پوشش درمانی را ۱۵۸ هزار و ۴۰۷ نفر اعلام کرد و گفت : در هشت‌ماهه سپری‌شده از سال جاری بیش از پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این زمینه هزینه شد.

متین پور به حمایت ویژه این نهاد از سه هزار و ۷۶۳ بیمار خاص و سخت درمان اشاره کرد و گفت : این بیماران تا سقف ۱۰۰ درصد کمک‌هزینه‌های درمانی از خدمات بیمه مکمل کمیته امداد اصفهان بهره‌مند می‌شوند.

وی گسترش مؤسسات خیریه مردم‌نهاد با رویکرد تخصصی به درمان و بهداشت نیازمندان را یکی از ضرورت‌های عرصه خیر و احسان اعلام کرد و افزود: بودجه‌ها و اعتبارات دولتی و کمک‌های مردم در قالب صدقه پاسخگوی روند رو به افزایش هزینه‌های درمان خانوارهای تحت حمایت این نهاد نیست و در مسیر حمایت مؤثر از مددجویان به هم‌افزایی فعالان این عرصه و جامعه پزشکان نیکوکار نیازمندیم.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اعلام اینکه در هشت‌ماهه سپری‌شده از سال جاری بیش از ۲۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان درزمینه بهداشت ، درمان و بیمه جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان هزینه شده است ، گفت : نیکوکاران گرامی می‌توانند برای یاری‌رساندن به همشهریان نیازمند و ناتوان خود از تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و درگاه پرداخت الکترونیکی #۰۳۱*۸۸۷۷* استفاده کنند.

انتهای پیام/م

خدمات بیمه مکمل درمان کمیته امداد اصفهان به مددجویان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر