کد خبر: ۶۷۵۶۰۶۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵
سرمربی تیم فوتبال سپاهان :

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه داوری‌ها را بررسی کنند تا ببینند چه تیمی بیشتر سود کرده و چه تیمی بیشتر ضرر کرده است گفت: این آمادگی را داریم که هر تیمی که بیشتر از داوری منتفع شده امتیازاتش را کم کنند.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: معمولا بازی‌های سپاهان و پرسپولیس جذاب است و طرفداران خودش را دارد و در بهترین شرایط با هم مسابقه داریم؛ ما هفته به هفته بهتر شدیم اما جای کار داریم و می‌توانیم پیشرفت کنیم.

 وی ادامه داد: از برنامه‌ای که داشتیم جلوتر هستیم و در این بین من کمترین نقش را دارم، امیدوارم فردا با یک بازی منطقی بتوانیم سه امتیاز را بگیرم چرا که هم لیاقتش را داریم و هم شرایط ما خوب است، اما این‌ها بحث بیرون از زمین است و همه چیز بعد از سوت داور مشخص می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد : من دیروز بازی پدیده را دیدم و از بازی آن‌ها لذت بردم ، بازیکنان من هم بعد از بازی با پدیده به خودباوری رسیدند، پرسپولیس هم تیم خوبی است و بازیکنان و مربیان خوبی دارد و برخلاف اینکه می‌گویند دست برانکو بسته است من باید بگویم این تیم 12 بازیکن باکیفیت دارد که سه سال است کنار هم بازی می‌کنند ، شاید کمی خسته باشند اما این تیم به فینال آسیا رفت و نشان می‌دهد کیفیت بالایی دارند.

قلعه‌نویی درباره حضور هواداران این تیم هم افزود: اعتقاد دارم هواداران که یار دوازدهم ما هستند مثل یک یار اول تأثیر دارند، در گذشته اصفهان هواداران بیشتری به خود می‌دید و اگر استادیوم 100 هزار نفری هم باشد آنها به ورزشگاه می‌آیند و مطمئن باشید اگر فردا طبقه دوم ورزشگاه باز بود ، آنها طبقه دوم را هم پر می‌کردند، حضور تماشاگران تأثیرگذار است و این وظیفه ماست که کاری کنیم تا آنها ترغیب شوند تا به ورزشگاه بیایند، باید در بحث خدمات به تماشاگران و ارائه عملکرد فنی مناسب تلاش کنیم تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند.

وی درباره اینکه آیا از سیدجلال حسینی پیش از بازی فردا تقدیر خواهد شد یا نه ، افزود : من از محرم نویدکیا و محمود کریمی خواستم تا فردا کنار ما باشند تا در مراسمی که قبل از آغاز بازی برای سیدجلال حسینی می‌گیریم حضور داشته باشند و می‌خواهیم با اهدای لوح تقدیر از او تشکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص قدرت خط دفاعی پرسپولیس و همچنین ضعف این تیم در خط حمله گفت :‌ در فوتبال ساختار دفاع و حمله وجود دارد و هر دو عامل لازم است همانطور که دیدیم تیم استقلال خوزستان وقتی قهرمان شد که روی ساختار دفاعی‌اش کار کرد ، هدف ما فردا در ابتدا بردن و سپس گل نخوردن است ، همچنین باید به نقشه‌ای که برانکو برای تیمش ترسیم کرده احترام گذاشت.

قلعه‌نویی درباره روند حرکتی تیم سپاهان تصریح کرد: تبلیغات منفی علیه تیم سپاهان زیاد انجام می‌شود و شکی در این موضوع نیست ، من از مسئولان می‌خواهم تا قراردادهای تیم‌ها را نشان دهند چون از نظر هزینه تیم پنجم جدول هستیم اما با همین شرایط چشم‌انداز خوبی برای سپاهان در نظر گرفتیم.

وی اظهار کرد : هنوز نیم‌فصل دوم باقی مانده و تیم را تقویت می‌کنیم ، در نیم‌فصل اول امسال برخلاف سال قبل شرایط خوبی وجود داشت که باید از مردم اصفهان و همچنین رسانه‌ها تشکر کنم، ما در فصل اول سال گذشته شرایط خوبی نداشتیم اما رسانه‌ها فشاری روی تیم ما نیاوردند و این موضوع باعث شد تا در نیم‌فصل دوم بهتر شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بیان داشت: به هر حال فوتبال به بردن است و وقتی توپ به تیر دروازه برخورد می‌کند شما بدترین آدم زمین هستید. من از  عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه تشکر می‌کنم که روزی به تمرین ما آمد و قول داد تا بهتر شویم انگیزه زیادی برای ما به وجود آمد.

قلعه‌نویی تصریح کرد: من از بازی دیروز پدیده لذت بردم به هر حال فوتبال  عشق است، می‌خواهم برای شما خاطره‌ای تعریف کنم یک روز به بارسلون رفته بودم و دیدم در 5 متری رختکن جایی برای عبادت درست کرده بودند حتی مسی هم این کار را می‌کرد، در فوتبال باید عشق و توسل باشد، این بار اگر به آنجا بروم حتماً فیلم می‌گیرم، در فوتبال همه چیز پول نیست به هر حال در فوتبال امکانات هم تأثیر دارد، زمان ما با عشق فوتبال بازی می‌کردیم و پول نبود سپاهان هم علاوه بر زیرساخت‌های خوبی که دارد باید فوتبال خوبی هم ارائه دهد.

وی درباره اینکه آیا برای بازی فردا محروم یا مصدوم دارد ،‌گفت : خوشبختانه فردا نه محروم داریم نه مصدوم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه برانکو عنوان کرده داوری‌ها به سود سپاهان و ذوب‌آهن است و نظر شما در این باره چیست‌، ادامه داد:‌ من به برانکو ارادت دارم و او از دوستان نزدیک من است، ما در برلین همدیگر را دیدیم و او تجربیاتش از تیم ملی را در اختیار من قرار داد، برانکو هم مثل بازیکنانش خسته است وگرنه او از این حرف‌ها نمی‌زند، الان بیایند و داوری‌ها را بررسی کنند تا ببینند چه تیمی بیشتر سود کرده و چه تیمی بیشتر ضرر کرده است، ما این آمادگی را داریم که هر تیمی که بیشتر از داوری منتفع شده امتیازاتش را کم کنند، سپاهان تا اینجا 6 امتیاز ضرر کرده است.

قلعه‌نویی در خصوص حضور شجاع‌ خلیل‌زاده در بازی فردا و تقابلش با هواداران سپاهان تصریح کرد: مردم اصفهان مردم بامعرفتی هستند و هر بار که من به اصفهان آمدم برخورد خیلی خوبی با من داشتند و امیدوارم فردا با شجاع خلیل‌زاده هم این کار را انجام دهند، شجاع شاگرد من بوده و بازیکن اخلاق‌مداری است و زمانی که در تراکتورسازی حضور داشتیم او با گونه شکسته بازی کرد و بازیکن با تعصبی است، شاید در زمانی که سپاهان بود شرایطش خوب نبوده اما امیدوارم هواداران فردا انرژی‌شان را روی تیم خودشان بگذارند.

وی افزود: درباره آوردن پرچم ژاپن هم باید بگویم این کارها با تمدن و فرهنگ ما همخوانی ندارد، هواداران تراکتورسازی می‌گویند بازیکن ژاپنی داریم اما ما بازیکن ژاپنی نداریم و امیدوارم هواداران پرچم ژاپن با خود به استادیوم نیاورند چرا که پرچم قشنگ‌تری به نام سپاهان وجود دارد من به تنهایی با این مسائل مبارزه کردم و آسیب هم دیدم اما همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند، حتی اگر یک تیم ته‌جدولی با تیم بالای جدول بازی کند از فوتبال لذت می‌برند. اگر به یک شهر دورافتاده آلمان بروید حتی اگر تیمی شرایط خوبی نداشته باشد استادیومش پر از تماشاگر می‌شود  چون مردم از فوتبال لذت می‌برند ما هم باید به این سمت برویم، دیدید زمانی که تیم کاشیما قهرمان شد بازیکن برزیلیش پرچم کشور خودش را آورد، در اروپا هم شرایط همین گونه است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره داوری بازی فردا هم  تصریح کرد: پاک‌ترین قسمت فوتبال ما داورانش است هر چند که  اشتباه هایی هم دارند اما اشتباه آن‌ها سهوی است، زاهدی‌فرد از بهترین داوران فوتبال ماست که همه استانداردهای لازم را برای قضاوت کردن دارد، هر چند که او هم اشتباه هایی داشته است، اما همه داوران ما در حد فغانی هستند و امیدوارم در حد او آماده شوند؛ با اینکه ما از داوری ضرر کردیم اما به داوران احترام می‌گذاریم و می‌توانم بگویم که زاهدی‌فرد از بهترین داوران ماست.

انتهای پیام/م

سپاهان تا اینجا از داوری 6 امتیاز ضرر کرده است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر