کد خبر: ۶۷۵۸۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر در استان لرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ صارم رضایی،مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر در استان لرستان خبر داد.

 صارم رضایی در خصوص جزئیات اجرای طرح امداد و نجات زمستانه هلال احمر در سطح استان لرستان اظهار داشت: این طرح هر ساله و بصورت سراسری با مشارکت دستگاه‌های مربوط همچون پلیس راهور، اورژانس، آتش نشانی و راهداری برگزار می‌شود که هدف از اجرای آن، ایجاد هماهنگی بیشتر و ارتقای توان عملیاتی دستگاه‌های خدمت‌رسان و مسئول در محور‌های مواصلاتی و کوهستانی است تا بتوان بدین شکل، حوادث و سوانحی که به جهت شرایط آب و هوایی که در این فصل بروز می‌نماید را به بهترین نحو ممکن کاهش دهیم و خدمات مناسب و به موقعی به هموطنان حادثه دیده ناشی از حوادث احتمالی آن ارائه کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان در ادامه این خبر افزود: جمعیت هلال احمر استان لرستان نیز با ۱۹ پایگاه امداد و نجات بین شهری ثابت و ۷ پست امداد و نجات موقت، همچون گذشته در کلیه محور‌های مواصلاتی این استان، آماده خدمت رسانی به هموطنان خواهد بود.

رضایی بیان داشت: در طول برگزاری این طرح که از امروز آغاز شده است، مجموعا تعداد ۹۳۶ نفر نیروی عملیاتی اعم از عوامل کادر و داوطلب، به صورت ۲۴ ساعته در پایگاه‌ها و پست‌های برنامه ریزی شده مشارکت خواهند داشت.

ایشان در ادامه افزود: مدت اجرای این طرح ۹۲روز می‌باشد و تا ۲۳ اسفند قبل از اجرای طرح امداد و نجات نوروزی پایان می‌یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:تعداد ۲۶ دستگاه آمبولانس، ۱۲ دستگاه خودروی تخصصی عملیات ست نجات و هر پایگاه ۲۲ قلم داروی مجاز (otc) تکمیل کننده خدمت رسانی عوامل این جمعیت در طرح امداد و نجات زمستانه هلال احمر استان لرستان خواهد بود.

انتهای پیام/ب

آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر در لرستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر