با حکم محمد شریعتمداری؛

وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور شد + سوابق

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی، وحید قبادی دانا را به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.

وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور شد + سوابقبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «وحید قبادی دانا» به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور منصوب شد.

در حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است:

نظر به شایستگی‌های علمی، تخصص و مراتب تعهد و تدین جنابعالی و در جهت تحقق بخشی به برنامه‌های دولت تدبیر و امید، مبنی بر استفاده از جوانان شایسته در مسئولیت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، به موجب این حکم شما را به عنوان «معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور» منصوب می‌کنم.

دستیابی به اهداف توسعه پایدار، مستلزم طراحی و تبیین رهیافت‌های بنیادین و ترسیم دورنمایی بلند مدت، از موقعیت و جامعه‌ای است که نسل‌های امروز و فردای آن ضمن تمهید تدابیر پیشگیرانه نسبت به افول سرمایه‌های اجتماعی، بتوانند با اعتماد کامل در مسیر تحقق آن گام بردارند و لازمه این مهم، امیدی برآمده از آرمان‌هایی است که اندیشه، رویکرد و رفتار‌های فراروی مدیریت عمومی کشور، دولت و دستگاه‌های اجرایی را در چارچوب آن، هدفمند و معنادار می‌کند.

وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور شد + سوابق

سوابق:

وحید قبادی دانا متولد ۱۳۵۶ دارای بورد فوق تخصصی آلرژی و ایمونولوژی بالینی و عضو هیات علمی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران است.

از جمله سوابق اجتماعی – فرهنگی قبادی دانا می‌توان به رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور، عضویت شورای اجتماعی کشور، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، رئیس مرکز فرهنگی دانشجویی امام و انقلاب اسلامی، مشاور ریاست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، عضو شورای مشورتی نمایندگی، ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، عضو کارگروه تدوین نقشه راه و نحوه اجرایی سازی ماموریت فرهنگی، رئیس هیات مدیره شرکت شهر سالم شهرداری تهران، عضو ستاد ملی ساماندهی امور جوانان و عضویت در شورای حمایت اجتماعی از کودکان کار و خیابان نام برد. همچنین، قبادی دانا فعالیت‌های داوطلبانه موثر در سازمان‌های مردم نهاد خیریه را در سوابق خود داراست.

انتشار چندین مقاله ISI در نشریات معتبر علمی انگلیسی زبان داخلی و خارجی از جمله سوابق و فعالیت‌های علمی وی نیز محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها: بهزیستی ، وزارت کار
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
جهاد مطرودی
۰۶:۲۵ ۰۷ شهريور ۱۳۹۹
سلام
Iran (Islamic Republic of)
زاهدمعظمی
۲۳:۲۰ ۳۰ فروردين ۱۳۹۹
سلام زاهدمعظمی از همدان بنده دارای ۲وام هستم بخاطر کرونا از کاربیکار شدم تورخدابهم کاربدید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۶ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷
بورد فوق تخصص ایمونولوژی چه ارتباطی به ریاست سازمان بهزیستی داره . ا