کد خبر: ۶۷۷۷۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

سیستم آنلاین بازی Warhammer AoS: Realm War به این شکل است که بازیکنان با بردن حریف‌های خود می‌توانند قدرت بیشتری را کسب کنند و سطح‌شان را افزایش دهند.

معرفی بازی موبایلی Warhammer AoS: Realm War

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بازی موبایلی Warhammer Age of Sigmar: Realm War را می‌توان از دسته بازی های دفاع از قلعه دانست که پایگاه دشمن باید نابود شود و ساختار آنلاین این بازی توانسته کیفیت سرور و پینگ را که از جمله مهم‌ترین فاکتور یک بازی است را داشته باشد. بازیکن در شروع بازی اندروید و آیفون Warhammer AoS: Realm War، وارد بخش تمرینی می‌شود؛ درست در جایی که نحوه‌ی بازی کردن به شما یاد داده می‌شود. بازی موبایل Warhammer Age of Sigmar: Realm War یک بازی دفاع از قلعه است که در جریان آن بازیکنان باید پایگاه حریف را از بین ببرند. البته در بازی موبایل Warhammer Age of Sigmar: Realm War خبری از پایگاه خاصی نیست، بلکه هر تیم یک فرمانده و در جلوی فرمانده هم یک برج برای دفاع از فرمانده قرار گرفته است. حال فرماندهان با توجه به قلمرویی که در آن هستند، دارای کارت‌های نبرد مختلفی خواهند بود که می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند تا فرمانده حریف را از بین ببرند.

معرفی بازی موبایل Warhammer AoS: Realm War

گیم‌پلی بازی موبایل Warhammer Age of Sigmar: Realm War

موردی که سبب تفاوت Warhammer Age of Sigmar: Realm War با سایر بازی‌های این سبک شده است، ساختار گیم‌پلی آن است. کارت‌های بازی Warhammer Age of Sigmar: Realm War به دو دسته‌ی مختلف تقسیم می‌شوند. کارت‌های قهرمان‌ها و کارت‌های پیاده نظام فرمانده که با انتخاب کارت‌های قهرمان، یک سری مهارت برای شما فعال می‌شوند که می‌توانید از آن‌ها روی کارت قهرمان مورد نظر استفاده کنید. از این رو شاهد آسیب رساندن بیشتری به تیم حریف خواهید بود. کارت‌های پیاده نظام هم شامل یک سری موجودات و هیولا‌های مختلف است که مربوط به همان قلمرویی هستند که فرمانده‌ی آن را انتخاب کرده‌اید.

معرفی بازی موبایل Warhammer AoS: Realm War

بازی آنلاین Warhammer Age of Sigmar: Realm War

سیستم آنلاین بازی Warhammer AoS: Realm War به این شکل است که بازیکنان با بردن حریف‌های خود می‌توانند قدرت بیشتری را کسب کنند و سطح‌شان را افزایش دهند. از این رو با افزایش سطح و رسیدن به سطح قدرت مشخصی، می‌توانید سایر قلمرو‌های بازی را آزاد کنید. با انجام این کار فرمانده‌های بیشتری در دسترس شما قرار می‌گیرند و می‌توانید با استفاده از آن‌ها، قدرت بیشتری را کسب کنید. از آنجایی که با یک بازی کاملا آنلاین طرف هستیم، کیفیت سرور و پینگ، مهم‌ترین فاکتور بازی به حساب می‌آید. بازی اندروید و آیفون در این زمینه به خوبی کار خود را انجام داده است و سرور‌ها و پینگ بازیکنان کیفیت مناسبی دارند. یکی دیگر از نکاتی که بازی موبایل Warhammer AoS: Realm War را جذاب کرده است، ویژگی‌ای است که در جریان آن می‌توانید یک کارت قهرمان بیشتر را کسب کنید.

معرفی بازی موبایل Warhammer AoS: Realm War


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر