کد خبر: ۶۷۷۹۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
کد خبر : ۶۷۷۹۷۸۸

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: به منظور تعریض و اصلاح جاده دسترسی این واحد دانشگاهی ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی دانشگاه آزاد اختصاص می‌یابد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، علی زندی  مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد اظهارداشت: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد در جاده ارتباطی روستایی واقع شده و تردد در این مسیر افزایش یافته و از ایمنی لازم برخوردار نیست این طرح با مشارکت اداره راه و شهرسازی شهرستان انجام می‌شود.

وی گفت: اعتبار اختصاص یافته از سوی دانشگاه در سه قسط متوالی و با توجه به پیشرفت فیزیکی طرح به مجری پرداخت می‌شود.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد بیان کرد: با توجه به اینکه تعریض این جاده نیازمند ورود به حریم برخی اراضی کشاورزی و باغی است هزینه رفع معارضان که کشاورزان و باغداران می‌باشد را دانشگاه آزاد بروجرد پرداخت می‌کند.

زندی مهر اضافه کرد: با توجه به پیگیری هاا و نشست‌های مشترک با فرماندار بروجرد، مدیر کل راه و شهرسازی لرستان و همچنین رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد این طرح دراردیبهشت ماه امسال اجرایی شود.

رئیس راه و شهرسازی بروجرد در این زمینه گفت: تعریض و رفع معارضان جاده دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد نیازمند حدود ۹۰ میلیارد ریال اعتبار است.

احمد پارسا با اشاره به اینکه این طرح با پیشرفت فیزیکی حدود ۲۰ درصد هم اکنون به دلیل نبود اعتبار متوقف شده است، بیان کرد: درصورت تامین اعتبار و حمایت دانشگاه آزاد بروجرد واستانداری لرستان این طرح در آینده نزیدک تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

دانشگاه آزاد بروجرد در یک جاده روستایی واقع شده که این مسیر نیز به روستای ونایی ازمناطق خوش آب و هوا و گردشگری با جاذبه‌های طبیعی در بسیاری از ایام سال به خصوص روز‌های تعطیل با حجم بالای ترافیک روبرو است.

این جاده دارای عرض کم، پیچ و خم بسیار، غیر استاندارد و شیب زیاد همواره شاهد تصادف و خسارت‌های جانی و مالی بسیار است.

انتهای پیام/م

۱۵ میلیارد ریال برای تعریض جاده دانشگاه آزاد بروجرد اختصاص یافت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر