کد خبر: ۶۷۸۷۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵

در این خبر فیلمی کوتاه در قالب تصاویر آهسته زیبا و جالب از زمین مشاهده می‌کنید که از دید دوربین‌های ایستگاه فضایی به ثبت رسیده است.

تایم‌لپس زيبا زمین از دید ایستگاه فضاییبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، زیبایی‌ها و شگفتی‌های آفرینش بی‌پایان است و انسان از تماشای هنر بی‌نظیر خداوند متعال در خلقت هستی سیر نمی‌شود. دیدن زیبایی‌های خدادادی  و هنری که خداوند توانا در آفرینش آسمان و زمین به خرج داده، یکی از کارهای لذت‌بخشی است که انسان‌ها را به تحسین و تمجید از این هنر چشم‌نواز وادار می‌کند.

در هر گوشه‌ای از زمین زیبایی‌های فراوانی به چشم می‌خورد که از توانایی و هنر خالق بی‌همتای آفرینش حکایت دارد و تماشای آن زیبایی‌ها فرصت مغتنم و ارزشمندی برای شکرگزاری از آفرینشگر اول و آخر عالم هستی است.

وجود اقیانوس‌ها، دریاها، چشمه‌ها و جنگل‌های زیبا و چشم‌نواز در جای‌جای کره زمین و همچنین وجود موجودات زنده در مناطق مختلف هر یک نشانه‌ای از قدرت بی‌عیب و نقص خداوند به عنوان خالق آن‌ها به شمار می‌آید و بشر را به تفکر درباره او سوق می‌دهد.

در ادامه این خبر فیلم کوتاهی (تایم لپس) در قالب تصاویر آهسته زیبا و جالب از زمین مشاهده می‌کنید که از دید دوربین‌های ایستگاه فضایی به ثبت رسیده است.


بیشتر بخوانید: ویدئویی جالب از تنیدن تار توسط عنکبوت


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر