کد خبر: ۶۷۸۹۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: عدد ۶ را در طول دیدار به یاد سعید عزت اللهی نشان دادم و گلم را نیز به او هدیه کردم.

طارمی:عدد 6 را به یاد سعید عزت اللهی نشان دادمبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان درباره با دیدار برابر تیم ملی فوتبال یمن توضیح داد: خدا را شکر می کنم که دیدار خوبی را برابر یمن داشتیم و همین موضوع که توانستیم دیدار اول را با پیروزی پشت سر بگذاریم بسیار خوب است چراکه دیدار های اول حضور در هر رقابتی سخت خواهد بود.

طارمی درباره دلیل نشان دادن عدد 6 در جریان دیدار برابر یمن اظهار کرد: عدد 6 را به یاد سعید عزت اللهی نشان دادم و قبل از دیدار نیز گفته بودم که اگر گلزنی کنم ،گلم را به او تقدیم می کنم و در حالی که او در کنار ما حضور ندارد اما حضور معنوی او در قلب ما همیشه حس می شود.

طارمی افزود: هر دیدار برنامه ای مختص به خودش را دارد و ما نمی توانیم به دلیل آنکه در طول رقابت های جام جهانی 2018 روسیه دفاعی بازی کردیم در دیدارهای جام ملت های آسیا نیز این چنین عملکردی را داشته باشیم. آنالیزهایی که روی هر تیم انجام می دهیم برایمان مسیر را مشخص می کند و باید بگویم ما نمی توانیم در دیدار برابر تیم ملی فوتبال اسپانیا عملکردی هجومی داشته باشیم و ما تنها به دستورات تاکتیکی کی روش عمل می کنیم.

طارمی ادامه داد: ما تمام تمرکز خود را روی دیدار برابر تیم ملی فوتبال یمن قرار داده بودیم و توانستیم این تیم را شکست دهیم و در حال حاضر تنها به دیدار بعدی یعنی دیدار برابر تیم ملی فوتبال ویتنام فکر می کنیم تا بتوانیم در این دیدار نیز پیروز باشیم و باید بدانید هیچ دیداری آسان نخواهد بود، برای مثال دیدار تیم ملی فوتبال استرالیا نشان دهنده این موضوع بود.


بیشتر بخوانید:

کوشیان: بازیکنان ایران در حد استاندارد جهانی بازی می‌کنند

فغانی: تیم ملی فوتبال کشورمان گام اول را بسیار محکم برداشت

پورعلی گنجی: شروع خوبی در جام ملت‌های آسیا داشتیم/ تیم‌های فوتبال پیشرفت کرده اند


انتهای پیام/

اظهارات طارمی پس از دیدار برابر تیم ملی فوتبال یمن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر