کد خبر: ۶۷۸۹۳۸۲
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
استاندار ایلام:

استاندار ایلام در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مهمترین مسئله و چالش امروز جوانان ایلامی بحث اشتغال است.

 اشتغال مهم‌ترین چالش جوانان ایلامی استبه گزارش خبر نگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، قاسم سلیمانی دشتکی شامگاه دوشنبه هفدهم دی ماه به اتفاق امینی و کاظم زاده نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار استاندار ایلام مهمترین مسئله امروز جوانان ایلامی را بحث اشتغال و رفع معضل بیکاری عنوان کرد و گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار خوبی در این حوزه انجام داده که یکی از مهمترین اقدامات، اعطای تسهیلات ارزان قیمت روستایی و فراگیر در کشور بوده است.

وی در ادامه بر رفع مسائل و مشکلات قانون حمایت از توسعه پایدار اشتغال روستایی و عشایری تاکید کرد و گفت: موانعی که امروز پیش روی اشتغال جوانان قرار گرفته است بایستی برداشته شود و در این مسیر اجرای طرح‌های مهارت آموزی در محیط کسب و کار می تواند کمک کار باشد.

سلیمانی دشتکی در ادامه به مشکلات افراد تحت پوشش و مددجویان استان پرداخت و گفت: باید به سمت توانمندسازی و مشارکت افراد مددجو در امورات اقتصادی در قالب تشکیل تعاونی ها حرکت کنیم تا مادامی که روی پای خود بایستند و از این وضعیت حمایتی خارج شوند.

گفتنی است در این نشست نمایندگان استان نیز به طرح خواسته ها و مطالبات استان پرداختند و در نهایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستورات لازم و قول‌های مساعدی در زمینه رفع مشکلات صادر کرد.

انتهای پیام/ع

دیدار استاندار و نمایندگان مردم  ایلام  باوزیر تعاون، کار و رفاه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر