کد خبر: ۶۷۸۹۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از اعضای خود درخواست کرد تا نسبت به ثبت آثار هنری برای مبارزه با استفاده غیرقانونی آن‌ها اقدام کنند.

به گزارش حوزه موسیقی  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران سه‌شنبه ۱۸ دی ماه با انتشار اطلاعیه‌ای از اعضای خود خواست تا نسبت به ثبت آثار هنری خود برای مبارزه با استفاده غیرقانونی آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

«با توجه به عضویت بین‌المللی انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران در فدراسیون جهانی موسیقیدانان و با استناد به بند E. از فصل اول آئین‌نامه فدراسیون جهانی موسیقیدانان FIM به این شرح (محافظت از اعضای حرفه موسیقی در برابر استفاده غیرقانونی از اجرای آن‌ها، ثبت شده و ضبط شده) و یا طرق دیگر کاری، انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران در راستای بهینه‌سازی وظایف خود که پیگیری مطالبات و حقوق صنفی و شغلی هنرمندان موسیقی کشور است، اقدام به ثبت صنفی آثار تولید شده اعضاء خود، اعم از قطعات موسیقی شعر، ترانه، ساز‌های موسیقی، مقاله، کتب در دست انتشار یا چاپ شده کرده است.

فراخوان انجمن صنفی هنرمندان موسیقی برای ثبت جهانی آثار هنری

صاحبان آثار می‌توانند با مراجعه به انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران با ارائه یک نمونه از اثر و تکمیل فرم ثبت آثار هنری انجمن صنفی نسبت به ثبت اثر اقدام کنند.

روابط عمومی انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران»

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر