کد خبر: ۶۷۸۹۷۵۴
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری اردبیل گفت: فعالیت‌های پژوهشی باید بر اساس نیاز‌ها و خلاء‌های مردم و دستگاه‌های اجرایی استانی برنامه‌ریزی و مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، شهریار شیری آراسته، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری اردبیل صبح امروز در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اظهار داشت: جهاددانشگاهی، نهاد علمی و پژوهشی مطرح و شناخته شده در کشور است و این نهاد انقلابی فعالیت‌های اثربخشی را به منظور توسعه بخش‌های مختلف به جامعه ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه عملکرد پژوهشی در هر جامعه با میزان توسعه یافتگی آن رابطه مستقیمی دارد، تصریح کرد: عملکرد جهاددانشگاهی در کشور و استان نشان دهنده برنامه‌ریزی منسجم آن برای تقویت فعالیت‌های علمی و پژوهشی است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری اردبیل از آمادگی استانداری اردبیل برای حمایت از فعالیت‌های جهاددانشگاهی اردبیل خبر داد و افزود: فعالیت‌های پژوهشی باید بر اساس نیازها و خلاءهای مردم و دستگاه‌های اجرایی استانی برنامه‌ریزی و مورد توجه قرار گیرد.

شیری آراسته بیان کرد: جهاددانشگاهی با راه‌اندازی  مرکز درمان ناباروری ساختار و بستر‌ خوبی برای توسعه حوزه گردشگری سلامت فراهم کرده و این مرکز توانسته است در رفع نیازهای استان و کشورهای همجوار گام مثبتی بردارد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: در راستای توسعه توریسم سلامت در استان، جهاددانشگاهی اردبیل به دنبال ایجاد مجتمع درمانی  توریسم سلامت با رعایت استانداردهای مناسب برای بومی‌سازی دانش فنی این نهاد در استان است.

مهران اوچی اردبیلی شیوع سرطان از جمله سرطان گوارش در استان را از جمله دغدغه مهم مسئولان دانست و تصریح کرد: جهاددانشگاهی با همکاری پژوهشگاه‌های رویان و ابن‌سینا وابسته به این نهاد به دنبال ایجاد فضای استاندارد و مناسب جهت ارئه خدمات درمان ناباوری، سلول درمانی و سرطان در استان است.

انتهای پیام/ع

ایجاد مجتمع درمانی توریسم سلامت در اردبیل

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر