کد خبر: ۶۷۹۱۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار گفت: بخش کودکان معلول بیمارستان نورافشار در حال گسترش است و از هفته آینده کار خود را آغاز می‌کند.

بخش کودکان معلول بیمارستان نورافشار در حال گسترش است، نه تعطیل

مجید نوری رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار در گفتگو با خبرنگار  حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص کلیپ منتشره در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی بخش کودکان معلول بیمارستان نورافشار اظهار کرد: در گذشته این بخش دارای ۵ اتاق با ظرفیت ۹ کودک بود که این ۹ کودک نیز بستری می‌شدند و هم اکنون در حال گسترش این بخش هستیم.

وی با بیان اینکه بخش کودکان معلول بیمارستان فوق تخصصی نورافشار تعطیل نشده است و از هفته آینده کار خود را آغاز می‌کند، افزود: با ایجاد فضای مناسب و افزایش و تکمیل تجهیزات پزشکی لازم در این بخش، روزانه حداقل 100 کودک فیزیوتراپی خواهند شد.

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار با اشاره به همکاری سازمان بهزیستی در این زمینه گفت: با همکاری سازمان بهزیستی و جمعیت هلال احمر از هفته آینده تمام کودکانی که توسط بهزیستی معرفی می‌شوند، به وسیله خودروهای هلال احمر برای دریافت خدمات درمانی به این بیمارستان منتقل خواهند شد.

وی با اشاره به رایگان بودن ارائه خدمات به کودکان بیمار بیان کرد: اگر پزشکی تشخیص دهد که کودکی نیاز به بستری دارد، در این صورت آن کودک بستری می‌شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر