کد خبر: ۶۷۹۴۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
دبیر کمیته پدافند غیر عامل وزارت بهداشت مطرح کرد؛

میزکتولی گفت: با هدف نگرش و اولویت پدافندی برای رسیدن به برنامه‌های منسجم و کاربردی، برنامه آموزش مدیران کمیته پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی را داریم.

آموزش مدیران کمیته پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی به منظور دستیابی به برنامه‌های منسجم و کاربردی در این حوزهبه گزارش  حوزه فن‌آوری‌گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، نفیسه میرکتولی دبیر کمیته پدافند غیر عامل وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری اولین نشست علمی آموزشی مدیران کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره به تشکیل کمیته پدافند غیر عامل وزارت بهداشت در سال ۸۷، گفت: از سال ۸۷ تاکنون فعالیت این کمیته با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده و نشست‌های متعددی برگزار کرد، اما این نشست‌ها در قالب یک ساختار منسجم و ساماندهی شده نبوده است.

دبیر کمیته پدافند غیر عامل وزارت بهداشت در ادامه افزود: از این رو اولین نشست علمی آموزشی مدیران کمیته پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی در قالب ساختاری منسجم و ساماندهی شده با هدف بیان مشکلات مختلف برنامه‌های کمیته پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد.

میرکتولی با تاکید بر ضرورت برگزاری نشست‌های دوره‌ای مدیران کمیته پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی، گفت: یکی از برنامه‌های دبیرخانه کمیته پدافند غیر عامل وزارت بهداشت، آموزش مدیران کمیته پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی با نگرش و اولویت پدافندی برای رسیدن به برنامه‌های منسجم و کاربردی در این زمینه است.

لزوم بیان مشکلات کمیته‌های پدافند غیر عامل در عملیاتی شدن برنامه‌ها

وی بیان مشکلات کمیته‌های پدافند غیر عامل در عملیاتی کردن برنامه‌ها را از اهداف اصلی این نشست بیان کرد و گفت: بحث ارزشیابی و ارزیابی برنامه‌ها در ۲۰ محور، از دیگر اقدامات کمیته پدافند غیر عامل وزارت بهداشت است که توسط حوزه نظارت و بازرسی وزرات بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شده است و در برنامه ارزشیابی و ارزیابی سعی بر این است که برنامه‌های عملیاتی، ارزیابی و شرح وظایف کمیته‌های پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی با یکدیگر، منطبق باشند و دانشگاه‌های علوم پزشکی در جهت عملیاتی و اجرایی شدن برنامه‌ها حرکت کنند.

میرکتولی در پایان اظهار داشت: تشکیل کمیته‌های پدافند غیر عامل دانشگاه‌های علوم پزشکی به ریاست روسای دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. همچنین کارگروه‌های اجرایی نیز به منظور نظارت و هماهنگی برنامه ریزی‌ها تشکیل می‌شوند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر