کد خبر: ۶۷۹۴۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۴
رحمانی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

رئیس اتحادیه فروشندگان بلور، چینی و لوستر با بیان اینکه افزایش قیمتی در بازار لوستر احساس نمی‌شود گفت: هم اکنون ۶۰۰ واحد صنفی لوستر در تهران مشغول به فعالیت هستند.

احمد رحمانی رئیس اتحادیه فروشندگان بلور، چینی و لوستر در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،درباره وضع بازار لوستر گفت: هم اکنون ۶۰۰ واحد صنفی لوستر در تهران مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه افزایش قیمتی در بازار لوستر احساس نمی‌شود افزود: این درحالی است که اگر افزاش قیمتی در این صنف صورت گرفته باشد نسبت به سال گذشته کمتر است.


بیشتر بخوانید: 80 درصد لوستر در داخل تولید می‌شود 


رئیس اتحادیه فروشندگان بلور، چینی و لوستر با بیان اینکه نوآوری‌های جدیدی در این صنف به چشم می‌خورد تصریح کرد: تلاش شده است که محصولات این صنف بتواند قابل رقابت با دیگر کشور‌ها باشد.

رحمانی با اشاره به اینکه لوستر به کشور‌های همجوار صادر می‌شود گفت: هم اکنون صادرات این محصولات به کشور‌های اروپایی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه تلاش شده که بسیاری از مواد اولیه این بخش در داخل تولید شود گفت: هم اکنون بسیاری از واحدهای تولیدی با مشکل تأمین مواد اولیه مواجه‌اند که البته فروشندگان لوستر هم از این امر مستثنی نیستند.

انتهای پیام/

بسیاری از واحدهای تولیدی با مشکل تأمین مواد اولیه مواجه‌اند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر