کد خبر: ۶۷۹۴۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اشراف اطلاعاتی و عملیاتی نیروی دریایی سپاه بر خلیج فارس گفت: تحرکات شناورها به صورت مستمر رصد می شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار رمضان زیراهی عصر شنبه در مراسم گرامیداشت سالروز دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس اظهار داشت: حماسه بیست و دوم دی ماه سال ۹۴ به عنوان یکی از افتخارات منطقه دوم نیروی دریایی سپاه محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه این حماسه هیمنه پوشالی آمریکایی‌ها را در هم شکست ادامه داد: دستگیری تفنگداران آمریکایی در جزیره فارسی بخشی از اقتدار و قدرت دفاعی ایران اسلامی را نشان داد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اشراف اطلاعاتی و عملیاتی نیروی دریایی سپاه بر خلیج فارس بیان کرد: تحرکات شناورها در خلیج فارس به صورت مستمر رصد می شود.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: در ۲۲ دی ماه سال ۹۴ ده تفنگدار آمریکایی متجاوز در آب‌های خلیج فارس به دست نیروهای منطقه دوم دریایی سپاه دستگیر شدند.

وی به اقتدار نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و افزود: در صورتی که دشمنان قصد کوچکترین تعرض تعرضی را داشته باشند، نیروی دریایی سپاه به صورت قاطع با آنها برخورد خواهد کرد.

شکست هیمنه پوشالی آمریکا

فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر نیز در این آیین اظهار داشت: نیروهای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه استان بوشهر قاطعانه و هوشمندانه اقدام به دستگیری متجاوزان آمریکایی کردند.

سردار علی رزمجو با اشاره به اینکه قهرمانان نیروی دریایی از حماسه حسینی و نهضت عاشورا الگو گرفته اند ادامه داد: رزمندگان ما سربازان آمریکایی را با ذلت و خواری در خلیج فارس دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس در حالی اتفاق افتاد که آمریکایی‌ها با اطمینان حرف از قدرت نظامی کشورشان می‌زدند و رزمندگان ما هیمنه آنها را در هم شکستند.

انتهای پیام/پ

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر