کد خبر: ۶۷۹۴۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴
کد خبر : ۶۷۹۴۶۶۶
روحانی خلع لباس شده را بشناسید؛
سید حسن آقامیری با شکایت دادستان ویژه روحانیت تهران و به حکم قاضی شعبه دوم دادگاه کیفری به خلع لباس دائم محکوم شده است.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، فارس نوشت: سید حسن آقامیری با شکایت دادستان ویژه روحانیت تهران و به حکم قاضی شعبه دوم دادگاه کیفری به خلع لباس دائم محکوم شده است.

این در حالی است که به گفته آقامیری این فرد به دو سال حبس نیز محکوم شده است که البته اجرای آن به مدت ۵ سال تعلیق شده است.
 
روحانی که خلع لباس شد را بشناسید/ از چرندیات خواندن آیات قرآن درباره عذاب در جهنم تا تحریف ماجرای اسارت خاندان اهل بیت(ع)
در ادامه به سخنرانی‌های این روحانی خواهیم پرداخت؛
 
به گزارش دیدبان بخش‌های بسیاری از سخنان این روحانی، ضدیت آشکاری با نص صریح قرآن کریم و روایات متقن اهل بیت علیهم السلام دارد. از آن جمله می‌توان به مورد زیر اشاره کرد: او در یکی از پادکست‌های خود ۱ علنا عذاب الهی را چرندیات خطاب کرده و می‌گوید: «یه خدایی براتون درست کردند وایستاده آدما رو آویزون کنه بسوزونه آب جوش بهشون بده بخورن اینا چرندیاته بهتون میگند! یه مشت دری وریه بهتون میگند! ۲» 
شکی نیست که آیات مربوط به جهنم و جاودانگی در آتش عذاب الهی در متن قرآن موجود است و این سخنان انکار بدیهی آن آیات است؛ که از آن جمله می‌توان به آیات زیر اشاره کرد.
خَالِدِینَ فِیهَا لَا یُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلَا هُمْ یُنظَرُونَ ۳
در آن (لعنت) جاودانه‌اند و نه عذاب از ایشان کاسته می‌گردد نه مهلت داده می‌شوند
فَشَارِبُونَ عَلَیْهِ مِنَ الْحَمِیمِ﴿٥٤﴾ فَشَارِبُونَ شُرْبَ الْهِیمِ﴿٥٥﴾ هَـذَا نُزُلُهُمْ یَوْمَ الدِّینِ ۴
از آب جوشیده می‌نوشند (۵۴) همچون نوشیدن اشتران تشنه (۵۵) این است پذیرایی آنان در روز جزا
آقامیری در عین تأکید بر آیاتی که در بردارنده مفهوم رحمت است چنان آیات عذاب را نادیده گرفته و تمسخر می‌کند که گویا اصلا این آیات جزئی از قرآن نیست. حال بد نیست بدانیم خود قرآن چه دیدگاهی نسبت به این رفتار گزینشی دارد:
الَّذِینَ جَعَلُوا الْقُرْآنَ عِضِینَ ﴿٩١﴾ فَوَرَبِّکَ لَنَسْأَلَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ ﴿٩٢﴾ عَمَّا کَانُوا یَعْمَلُونَ ﴿٩٣﴾۵
کسانی که قر آن را جزء جزء نمودند (به بخشی عمل کردند و بخشی را وا گذاشتند) (۹۱) پس به پروردگارت سوگند از همه آنان خواهیم پرسید (۹۲) از آنچه انجام می‌دادند (۹۳)
أَفَتُؤْمِنُونَ بِبَعْضِ الْکِتَابِ وَتَکْفُرُونَ بِبَعْضٍ فَمَا جَزَاءُ مَن یَفْعَلُ ذَلِکَ مِنکُمْ إِلَّا خِزْیٌ فِی الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَیَوْمَ الْقِیَامَةِ یُرَدُّونَ إِلَى أَشَدِّ الْعَذَابِ وَمَا اللَّـهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ ﴿٨٥﴾۶
آیا شما به پاره‌اى از کتاب ایمان مى‌آورید، و به پاره‌اى کفر مى‌ورزید؟ پس جزاى هر کس از شما که چنین کند، جز خوارى در زندگى دنیا چیزى نخواهد بود، و روز رستاخیز ایشان را به سخت‌ترین عذاب‌ها باز برند، و خداوند از آنچه مى‌کنید غافل نیست.
 

بیشتر بخوانید: افشاگری درباره روحانی خلع لباس شده/ از التماس دعا خواستن برای داعش تا رد درخواست مناظره + فیلم 

آیا این طلبه جوان از سرانجام این رفتار سلیقه‌ای که قرآن نسبت به آن هشدار داده آگاه است؟
این روحانی درحالی این سخنان مخالف با قرآن را اظهار می‌دارد که بنابر روایات معتبر شیعه، حتی کلام معصومین نیز چنانچه با قرآن در تعارض باشد از درجه اعتبار ساقط است تا چه رسد به کلام یک مبلغ دینی.
۱) قال النبی صلی الله علیه إذا جائکم عنیّ حدیثٌ فأعرِضوه علی کتاب الله تعالی فما وافق کتاب الله فاقبلوه و ما خالفه فضربوا به عرض الحائط ۷،
۲) قال الإمام الصادق علیه السلام ما لم یوافق من الحدیث القرآن فهو زخرف ۸

قرآن را نمی‌فهمیم!
 
او در یکی دیگر از سخنرانی‌های ۹ خود می‌گوید «این قرآن نظمش بهم خورده، بنی امیه و بنی عباس پونصد سال با این قرآن حکومت کردن ما نمی‌تونیم بفهمیمش!» او در حالی در لفافه قرآن را تحریف شده و غیرقابل استفاده می‌خواند که تمام ائمه که خود پاسبان قرآن بوده‌اند مردم را به خواندن و عمل کردن به این قرآن دعوت کرده‌اند. به راستی چرا باید شخصی با چنین اعتقادی در لباس روحانیت خویش را منتسب به حوزه علمیه کرده و سلیقه شخصی خود را که کاملا بر خلاف عقاید شیعه است به نام موضع روحانیت بر روی منبر رسول خدا ابراز کند؟ و سازمان تبلیغات اسلامی که متولی امور مبلغین و اهل منبر است تنها تماشاگر باشد؟
 
سید حسن آقامیری کیست؟/ از چرندیات خواندن آیات قرآن درباره عذاب در جهنم تا تحریف ماجرای اسارت خاندان اهل بیت(ع)
 
لیاقتِ شفاعت
نکته دیگری که آقامیری با گفتار‌های گوناگون بر آن تأکید می‌کند مسأله شفاعت عام اهل بیت –خصوصا امام حسین علیه السلام - از گناه کاران در روز قیامت است.۱۰ او بار‌ها به روایت رفتار امام حسین علیه السلام با شمر بن ذی الجوشن پرداخته و ایشان را شفیع تمام گناهان دانسته و یا در پادکست دیگری درباره حضرت زهرا سلام الله علی‌ها می‌گوید: «یه مادری داری تو محشر میاد بی نهایت گناه آورده باشی دستتو میگیره» ۱۱

با اندکی دقت در آیات و روایات موجود می‌توان به غلط و خطرناک بودن این دیدگاه پی‌برد؛ مگر نه این که شفاعت جز به اذن خداوند متعال انجام نمی‌شود ۱۲ و مگر نه این که اهل بیت در روایات مختلف شفاعت خود را مخصوص عده خاصی از خطا کاران دانسته‌اند و صراحتاً برخی از گناهان را موجب دور شدن از شفاعت قلم داد کرده‌اند، از جمله روایت منسوب به امام صادق علیه السلام «شفاعت ما به کسی که نماز را سبک بشمارد نخواهد رسید» ۱۳.
به راستی آیا این حرکت کورکورانه باعث رواج بیشتر گناه و فحشا در جامعه به بهانه تصویر موهومی که آقامیری از شفاعت ارائه داده نخواهد شد؟
 
عاشورای سید حسن
این روحانی در برخوردی سلیقه‌ای با واقعه عاشورا که مصداق بارز تحریف این حماسه عبرت آموز است با نادیده گرفتن مبارزه جانانه اباعبدالله علیه السلام و یارانش با دشمنان، تنها به ذکر یک نمونه رفتار رحیمانه از سیدالشهداء علیه السلام که سند آن مخدوش است اکتفاء کرده و مجموعه احتجاجات و نفرین‌هایی که حضرت نسبت به دشمنان خود داشته‌اند را به راحتی نادیده می‌گیرد.۱۴ به راستی به چه دلیل یک روحانی که باید خود را وارث شمشیر مبارزه نهضت حسینی بداند سعی دارد تا حقیقت این قیام را وارونه جلوه دهد تا جایی که در سخنان خود هدف از قیام و شهادت امام را ایجاد فرصت شفاعت از گناه کاران نشان می‌دهد! ۱۵ او می‌گوید حتی در برزخ و قیامت نیز امام حسین (ع) پیشنهادی به قاتلان خود می‌دهد که اگر بپذیرند از آنان شفاعت می‌کند! و این سخن دقیقا خلاف عقیده شیعه است که عمل را پس از مرگ منقطع می‌داند. آیا این سخن همان سخن غلطی نیست که مسیحیان درباره علت به صلیب آویخته شدن عیسی می‌گویند و این واقعه را مایه شفاعت و بخشش امت مسیح می‌دانند. نکند جناب آقامیری مراسم هفتگی هیئات را با موعظه‌های یکشنبه کلیسا اشتباه گرفته‌اند!
 
سید حسن آقامیری کیست؟/ از چرندیات خواندن آیات قرآن درباره عذاب در جهنم تا تحریف ماجرای اسارت خاندان اهل بیت(ع)
 
آقامیری در ادامه نگاه تحریف آمیز خود به واقعه عاشورا در یکی دیگر از پادکست‌ها می‌گوید: «اصلا اینا - اهل بیت امام حسین علیه السلام - رفتند شام که حال شامی‌ها رو عوض کنند برای نجاتشون!» ۱۶ او در ادامه پادکست نیز جملاتی را بیان می‌کند تا مخاطب باور کند اهل بیت با میل خود و نه با حال اسارت و در نهایت غم و اندوه راهی شام شده‌اند. درحالی که کمتر شیعه‌ای از جسارت‌های شامیان به کاروان اسراء و جمله معروف امام سجاد علیه السلام در پاسخ به پرسش یکی از یاران خود که دردناک‌ترین قسمت این سفر را حضور در شام می‌دانست را نشنیده است.۱۷ 
گذشته از این در مقاتل مختلف نقل شده که حضرت زینب سلام الله علی‌ها مردمان خیانتکار کوفه را نفرین کرده اند.۱۸
آیا سخنرانی که ذاکر مصائب اهل بیت است تا به حال این نقل‌ها را در مقاتل ندیده؟ یا تعمدی در ایجاد این انحراف در روایات تاریخی بوده است؟
 
چرا ساکتیم؟
از مجموعه آنچه گفته شد مشخص می‌شود که این روحانی جوان در حال انتشار تفکری ست که هرچند در نگاه اول به ظاهر برای مخاطبان خصوصاً نسل جوان، زیبا به نظر می‌آید، اما نتایج فاسد و مخربی در پی‌خواهد داشت، زیرا علی‌رغم برخی نکات صحیح که در بین سخنان این روحانی یافت می‌شود هسته مرکزی این تفکر به دلیل ضدیت با قرآن کریم و روایات اهل بیت علیهم السلام عمیقا فاسد است. علاوه بر این، دیدگاه ایشان نسبت به جزئیات واقعه عاشورا و تلاش برای تغییر دادن چهره این واقعه از یک الگو، برای مبارزه حق و باطل به یک اتفاق منفعل و سکولار زنگ خطریست که از چند سال قبل توسط رهبر انقلاب به صدا درآمده بود. بسیار جای تأسف است که یک روحانی بر فراز منبر و با استفاده از ظرفیت عمیق مجالس عزاداری در شهر قم که پایتخت تشیع است علناً واقعیت عاشورا را وارونه جلوه می‌دهد و مسلمات عقاید شیعه را تخطئه می‌کند.
 
سید حسن آقامیری کیست؟/ از چرندیات خواندن آیات قرآن درباره عذاب در جهنم تا تحریف ماجرای اسارت خاندان اهل بیت(ع)

در این میان حوزه علمیه و نهاد‌های مسؤول نه تنها با این انحراف مقابله نکرده و نمی‌کنند؛ بلکه همین سکوت باعث شده اخیراً او فعالیت خود را در قالب مشاوره و آموزش سبک زندگی به شهر‌های دیگر نیز گسترش دهد.
 
۱. https://www.aparat.com/v/EBWMu
۲. https://www.aparat.com/v/EBWMu
۳. آیه ۸۸، سوره آل عمران
۴. آیات ۵۴-۵۶، سوره واقعه
۵. آیات ۹۱-۹۳، سوره حجر
۶. بخشی از آیه ۸۵، سوره بقره
۷. تفسیر ابوالفتوح رازی، جلد ۵، صفحه ۳۸۸، انتشارات بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی 
۸. اصول کافی، جلد ۱، صفحه ۶۹، ئارالکتب الاسلامیه
۹. https://www.aparat.com/v/QJtAW
۱۰. http://bidarbash.net/sounds/main/Play_Sound/id/۱۶۹،
۱۱. http://bidarbash.net/sounds/main/Play_Sound/id/۱۶۳،
۱۲. آیه ۲۵۵، سوره بقره
۱۳. فروع کافی، جلد ۳، صفحه ۲۷۰، انتشارات انصاریان
۱۴. http://bidarbash.net/sounds/main/Play_Sound/id/۱۶۹،
۱۵. همان
۱۶. http://bidarbash.net/sounds/main/Play_Sound/id/۱۶۳،
۱۷. ناسخ التواریخ، صفحه ۱۰۴ و سوگنامه آل محمد، صفحه ۳۰۴،
۱۸. الاحتجاج، جلد ۲، صفحه ۳۰۴
 
انتهای پیام/
 
 
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳۰۲
در انتظار بررسی: ۰
عرفآن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
اون آقایی که گفت ایشون بیشتر در مورد درد جامعه میگن، ان نکته رو بگم که حتی یه بچه ۴ ساله هم درمورد این دولت حرف بزنه مردم میگن چه آدم خوبیه، بقیه حرفای بی معنی شو گوش نمیدی فقط به فکر درد جامعه ای؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
تو برنامه زنده باهاش مناظره كنن با يه عالم ببينيم حرفاي كدومشون قانع كنندست
ايشون بيشتر از درد جامعه ميگن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
برادرم درباره ایشون به من کلیپ نشون داد،کامل میدونستم منحرفه،از حرفاش آشکار بود،داره فرقه ای میسازه شبیه به مسیحی ها.حرفاش تناقض داره با گفته خدا و اهل بیت و قرآن.اگر یک مناظره بزرگ و زنده با ایشون نذارین و تمام انحرافات رو پاسخ ندین بعدا فرقه خطرناکی میشن.از ما گفتن بود.کسی که میگه برای داعشی ها دعا کنین ..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
من فقط این رو می دونم هر کسی رو که این ها تایید کنن آخرش میشه امثال خاوری
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
فوق‌العاده بی نظیر هستن ایشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۴
واقعا که
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
چه عرض کنم والا
پاسخ ها
مرجان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
لعنت خدا بر همچین جانورانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
بهتر شما نظراتون برای خودتون نگه دارید دراین جامعه هزار رنگ عقاید هرکسی برای خود اومهم میباشد وسلیقه وتفکر واعتقادات همه قابل بازی کردن نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
باهاش مناظره کنید.
ساناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
با سلام من تخصصم ادیانه_با کمال احترام به نظر همه باید عرض کنم خدایی که ایشان مطرح می کنند بسیار نزدیک به خداییست که مسیحیت پروتستان بیان میکند حتما مراجعه کنید به اصول اعتقادات کلامی آنها که خدایی بسیار نرم و نازک و کم تاثیر در برنامه زندگی است بر عکس یهود که خدایی جلالی و سخت را قائلند و بسیار خشن است ولی خدای اسلام هم جلال دارد هم جمال و رحمت. من به عنوان یک کارشناس ادیان اگر عمامه ایشان را نمی دیدم فکر میکردم ایشان در نزاع بین کشیش و خاخام ایستاده و به نفع کشیش داوری میکند.و بقیه ی جزئیات مال هنر پادکست سازی و بزرگنمایی تبلیغاتی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خداوند راه نجات و درهای رحمت بسیاری دارد ولی صراط مستقیم و حرف حق و دین حق یکی بیشتر نیست و در دین اسلام و قران هم جهنم و...هم از مسلمات و یقینیات است.نمی توان گفت شما خلاف قران عمل کن خدا رحمان است و میبخشد چون هیچکدام نمیدانیم خدا ما را خواهد بخشید یا نه.الان بعضی از رحمت الهی برداشت غلط می کنند که چون خدا رحمان و رحیم است پس با خیال راحت برو هر غلطی خواستی بکن خدا میبخشد.زهی خیال باطل که خوب و بد با هم برابر باشند.
پاسخ ها
بیگلری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
خدا عذابشو زیاد کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اولین ایه نازل شده مگر اقرا بسم ربک الذی خلق نیست چرا در اول قران اورده نمیشود ؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
چه ربطی داره؟
طلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
به قیافش نمیخوره کار درست باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
یه عده افراد هستن که وقتی یه خبر را میخونن حتما باید نظر بدن چون خودشون را دانای کل میدونن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
مثل شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بهتراست علماومرجعیت شیعه اظهارنظرکنندوعده ای بی بصیرت راازشک وتردیدی که درحال نشراست اگاه نمایند....
گنهکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دو سال پیش برادرم کلیپی از این شیخ انگلیسی به من نشان داد و گفت ببین چه صحبت هایی میکنه.همون روز بهش گفتم این حرفها بر خلاف ظاهرش بوی نفاق میده.بنازم به بصیرت خودم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این شخص منکر ضروریات دین است باید حکم ارتداد در باره او اجرا شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
درود بر شما
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بهتره تحقیق بشه ببینن این اصلا چطور وارد روحانیت شده و کی تاییدش کرده و ریشه نفوذ را بخشکانند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
با اجازه شما آیت الله بهجت
پدرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
جای تاسفه برای این شخص
پاسخ ها
عجب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
فردا

خودشو مظلوم و ... معرفی میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خداوند رحمان ورحیمه بنده ایشان حسن آقامیری را نمی شناسم ولی بنظر میاد بعضی ها هر جا کم میارن برای ساکت کردن وجهنم را وارد می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خداوند چون رحمان است دلیل نمیشود که هر غلطی خواستیم انجام دهیم و صراط مستقیم و دین حق و حرف خدا یکی نباشد و خوب و بد با هم برابر باشند.
مرجان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
اتفاقا چون رحمان و رحیمه باید تابعش باشم،قربون صدقش بریم.بلا تشبیه ما یکی بهمون احترام میزاره،میزنیم تو دهنش؟؟یا ما هم احترام متقابل میزاریم...قضاوت با خودتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
مشکل اصلی نفوذ تفکر غلط است نه نفوذ شخص باید یه نگاهی هم به اساتید و مدرسی که در آن درس،خوانده هم بیاندازیم شاید ریشه تفکرات غلطش از سرچشمه ای دیگه باشد و شاید هم از عقل ناقص خودش باشد.
پاسخ ها
بی نام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دوست من مگه شما از صحت تفکر خودت مطمئنی که اینجوری افکار ایشون رو غلط میخونی؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
از اراجیف گفتناش معلومه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
شما مگر به حرف خودت مطمئن نیستی و حرف میزنی من به چیزهایی که مطمئن هستم عمل میکنم و حرف میزنم ولی ظاهرا شما به خودت هم شک داری
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چقدر کارشناس در امور دینی و مدهبی و جامعه شناسی و زبان و ادبیات و حقوق و قضاوت و تاریخ و جغرافی داریم اینجا.
آخه بندگان خدا مگه ماها خداییم که با متر و معیار مغز کوچیکمون داریم طرف و مرتد و مقدس و بهشت و جهنمی می کنیم؟؟؟؟
شب و روز حرف همه مون اینه که همدیگر رو قضاوت نکنیم ولی پای عمل که میرسیم همه مون قاضی میشیم!!!
ایمان دارم در تمام موارد اینچنینی چیزی جز حب و بغض و تسویه حسابهای شخصی و جناحی وجود نداره وگرنه اگر قطعیتی وجود داره مبنی بر منحرف بودن افکار ایشون چرا تا حالا اقدامی صورت نگرفته؟؟؟؟ ، گذر زمان همه چی رو روشن میکنه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
شمام کارشناسی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این قدر هم مطمئن نباش اگر قرار به تسویه حساب های شخصی و جناحی باشه الان باید نصف ایران اعدام شده باشن!!
اذا فسد العالِم فسد العالَم
جلوی فساد رو هر جا بگیری خوبه
بی نام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
آقای کارشناس، با همون بصیرتی که آدما رو متهم میکنی کامنت منو بخون ، اون وقت متوجه میشی من ادعای کارشناسی نکردم ، فقط میگم قضاوت بعهده ما نیست!
بی نام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
دوست عزیزی که از آیات قرآن در جواب من استفاده کردی ، همون قدر که به وجود خدا ایمان دارم به وجود بازیهای اینچنینی هم معتقدم. شاید تلخ باشه اما قطعا چیزی غیر از این نیست. کافیه یه کم زمان بگذره...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
به نظر من البته نظر اگر میشد که حوزه و روحانیت بودجه خودشونو مثل سابق که مردمی بودجه اش تامین میشد و بودجه از بیت المال و دولتها نمی‌گرفت خیلی بهتر بود شاید نتونم توزیع دهم اما خیلی بهتر بود و جایگاه قوی تر ی نزد مردم داشتن
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
مرگ بر آمریکا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چه ربطی به آمریکا دارد.
محمد رسولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اصلا یعنی که چی؟/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این همه توضیح داده شده باز عده زیادی رای منفی داده اند پس اصلا یا متن را نخوانده اند یا متوجه نشده اند یا الکی رای منفی داده اند یا چیزی از اسلام نمیدانند فریب حرفهای پوچ ایشان را خورده اند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
فریب خورده ان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
برادر یا شما عمق حرف های ایشان را نمیفهمید یا ما از حرف های شما چیزی نمیفهمیم البته مطلب رو هم خوندم که جز تهمت و بهتان های کثیر چیزی در آن یافت نمی شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خدا خودش درمورد این فرد تصمیم خواهد گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چرا این همه انتقاد هیچ کس پاسخگو نبود خیلی چیزها را مطرح کرد هیچ کس پاسخگو نبود
غلامرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
قضاوت بامردم که حرفاش درست بوده یانادرست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اینها نظرات کارشناسیه
یعنی چی قضاوت با مردم؟!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
اگر اینها نظرات کارشناسیه لابد شماهم کارشناسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این آقا درباب برادران داعشی!! هم حرفایی زده که سایت YJC بهشون بپردازه - ابعاد شخصیتی این آقا بیشتر آشکار میشه.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هر کسی آزاد است که حرف و نظرش را بگه - ما فقط می توانیم نقد کنیم. ما اول باید خودمان را ثابت کنبم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بابا صلوات بفرستین
خون خودتونم کثیف نکنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
علی برکت الله. از این روحانی ها کم نداریم
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ما که دوستش داریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ان شاء الله باهاش محشور بشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
باهاش محشور بشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
باشه داشته باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
آدم خوبی بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خوب و بد رو از ظاهر افراد تشخیص نمیدن
ناشناس
| United States |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
آدم خوبی بود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
مخالفم .....
محمدامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
متاسفانه توی مراسم دهه عاشورا خیلی از صحبت هایی که شاید تا هفتاد درصد شبیه گفته های این باباست، شنده می شه و کسی اعتراضی نمی کنه ، همه فقط منتظرند یه چیزی بشنوند و گریه کنند!!! هر چی باشه!!!

یه بار توی مراسم عزاداری یه عده که تاره خودشون رو بسیجی هم می دونستند که من اون ادعا رو فقط ادعا می دونم، یه 5 دقیقه حرف زدم ، گفتم میخواهید خدا شما رو در فردای قیامت در کنار امام حسین و در زو عاشورای سال 61 بنویسه و به حساب بیاره! همه گفتند بله بله، گفتم تو همین دنیاتون و تو همین شهرتون و تو همین محلتون ، هر کجا ظلمی دیدید جلوش بایستید و هر کجا مظلومی دیدید ازش دفاع کنید مخصوصا اگه اون ظالم دوست مسجدیو هیئتی شما باشه و اون مظلوم یه گبری باشه که تا حالا تو مسجد نرفته!! از فرداش عذرم رو محترمانه خواستند!!! چون اونا هم فقط دوست داشتند یکی یه چیزایی مثل همین بابا بگه و گریه کنند و تو سر و مغزشون بزنند ، همین!!!
سروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اگه ممکنه به محل تحصیل و اساتید ایشون اشاره ای بشود بالاخره این لاطعالات را از کسی یاد گرفه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اینها نفوذی هستن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
فکر کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این همه حضرت اقا درباره نفوذ هشدار دادن اما کسی گوش نکرد نمونش این
پاسخ ها
حسن
| Turkey |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
حضرت آقا کیه؟؟؟!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
در جواب حسن آقا :وصیت نامه شهید حججی را بخوان متوجه میشی حضرت آقا کیه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دیگر کسی که به این پیام منفی بدهد وضعیتش مشخص است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
منفی!!!!!!!!!!!???????
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
الله اعلم . بالاخره یه روز همه مون می فهمیم کی راست میگه و کی دروغ !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
سلام. این مثل رفتار سلیمان بن صرد است که منتظر بود امام حسین علیه السلام به کوفه بیاد دستور جهاد بده بعد آماده جهاد بشه. ما باید همیشه قدرت تحلیل و اقدام به موقع رو داشته باشیم نه اینکه منتظر گذشت زمان و روشن شدن وقایع برای آیندگان باشیم. پس تکلیف حال حاضر ما چی میشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تکلیف شما؟؟؟
2 بار ازتصمیم کبری 11 بنویس
بنده مرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اگر در قدیم روحانیت در میان عامه مردم وجهه و جایگاه والایی داشت، دلیلش مردم داری و رفتار واخلاق مناسب روحانیون بود. و اگر امروز آن جایگاه را ندارند باز هم مقصر فقط خود روحانیون هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
روحانی باخدا و باایمان هم البته کم نداریم
و خواهشا رفتار یه عده رو پای همه ننویسین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
لطفا یه مثال بزنین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
روحانی همیشه مردم داره و اصلا یکی از معیارهای روحانیون هست
من به شخصه ندیدم روحانی که با مردم تندی کنه یا مغرور باشه .
انتظار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ما در کشورمون در تبلیغ دینی جذابیت نداریم تبلیغ دین هم اگر هنرمندانه باشد جذابیت وتشنگی ایجاد می کند که ایشون از این خلا استفاده می کنند هم مطرح بشن و هم اسلام بی تفاوت رو تبلیغ کنن.
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هرچه بگندد نمکش می زنند ، وای به روزی که بگندد نمک
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
این نمک نیست خودشوبه شکل نمک دراورده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
ناشناس عجب جمله ای گفتی؛ گل گفتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
وقتی ایشون میبینه یکسری آدم بیکار و بعضا حاشیه ساز دائما تو اینستاگرام لایکش میکنن همین میشه تو عالم هستی هرچیزی رو نگاه کنیم متضاد هم داره خوبی وبدی،زیبائی وزشتی،صدای بلند وصدای آرام، نر وماده و توهرچیز دیگری و البته که درمقابل بهشت جهنمی هم وجود دارد که قطعا آمهای منحرفی چون ایشون که برای ارضا شدن میل دنیوی خودش که میتونه حتی چند هزار لایک بیشترباشه حاضرمیشه قرآن رو تحریف کنه که اگر جرات بیشتری پیداکنه حتما به انکار هم خواهد رسید این افراد جاشون فقط تو سلول انفرادی هست تا افکار کثیفشون هم برای همیشه بایگانی بمونه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هر کس به تحریف قرآن معتقد باشد در واقع مسلمان نیست ، خداوند خود از این کتاب محافظت میکند و در طی این چندین قرن بدون تغییر مانده است .

در منطقه ما قرآنی وجود دارد که مربوط به 1300 سال پیش هست و از سراسر کشور برای دیدن آن می آیند ، دقیقاً همان قرآنی هست که هم اکنون در اختیار داریم و در سراسر جهان وجود دارد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
منطقه ی شما کجاست؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
منطقه 24
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
منطقه 51
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
کسانی که منفی دادند یعنی چه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بیشترین ضربه رو به اسلام همین علمای اسلام نما وارد میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
وای وای وای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هرچقدرهم ادم بدی باشه نبایدیکطرفه به قاضی نشست ای کاش درتلویزیون بین ایشون وعلمای دیگرمناظره مییگذاشتن تاحرف حق ثابت بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
سلام وسط مطالب یه سایت رو ضمیمه کردن برای ادمای مثل شما
افشاگری درباره روحانی خلع لباس شده/ از التماس دعا خواستن برای داعش تا رد درخواست مناظره + فیلم این رو هم ببین و شما یک طرفه به قاضی نرید خواهشا و شما هم در حد متخصصین امور دینی نیستید که براشون تعیین تکلیف میکنید که اون ها یه طرفه رفتن به قاضی داری به متخصص درس میدی !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
متخصص مکانیک؟!؟!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
واقعا باعث ناراحتی و تاسف است و متاسفانه نمیدانم حوزه علمیه و واحدهای نظارتی بر مبلغین خوابند یا اصلا نیستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
سلام علی من اتبعی الهدی
چقدر زود قضاوت میکنم و با ادله ظاهری دست و پا شکسته افراد را به زیر میکشیم یا بالا میبریم .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
یعنی شما از دادستان ویژه روحانیت زیاد میدونی؟ بابا خیلی باحالیمممممممممممم
سید رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
امام عزیز ؛ از این نفوذی های حوزه دلش خون بود !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
نتیجه این تفکرات چیزی جز بی دینی بی بند باری نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
آدم یاد شیخ جیکاک دوره قاجا میفته ! دین همیشه افیون ملتهای عاطفی و غیرمنطقی خاورمیانه بوده و خواهد بود .همونطور که داعش سبز میشه همونطور که طالبان رشد میکنه و هزاران شعبه از اسلام که همه دروغی برای کسب موقعیت ، قدرت و ثروت هست .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اول که ریشه یابی نکردی عزیزم چون این هایی گفتی اکثرا دست پرورده سرویس های جاسوسی جهت انحراف هستن پس یه ریشه یابی دقیق بگو بعد حرف های شبه تخصصیت رو مطرح کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
من حتی فیزیولوژی صورت و جمجه ایشون رو مطابق ژنتیک قوم بنی اسرائیل ارزیابی میکنم
حق مولا علی است
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ایشان در حوزه چگونه وچه چیزی آموختند که بدیهی ترین مباحث مطروحه در قرآن را بسادگی منکر میشوند.علت چیست که در آنجا علیمحمد باب نیز امکان ظهور می یابد ؟وخزعبلات خویش را برکلام کاربردی قرآن رجحان می بخشد . ؟
کوتاهی از حوزه است هرچند خداوند خود در قرآن علت انحراف وزاویه گرفتن از حق را تبین فرمود ،آنجا که که فرمود :
"فلما زاغوا چون کجروی کردند ، ازاغ الله قلوبهم ، خدا نیز دلهایشان را کج کرد .
انحراف در رفتار ،رذالت باطنی وناپاک عمل کردن موجبات انراف در مسیر را نیز در پی دارد .
اللهم الجعل عواقب امورنا خیرا
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هر کسی لیاقت پوشیدن لباس مقدس تبلیغ اسلام را ندارد. حوزه های محترم علمیه باید گزینش برای ورود طلبه ها در حوزه انجام دهند . لطفا لطفا هر کسی را به حوزه راه ندهید و به تن هر طلبه ای لباس مقدس -تبلیغ دین مقدس اسلام- را ندهید. در ضمن طلبه ها بعد از معمم شدن حتماً باید پایش و نظارت شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
باید به ده سال پیش برگردیم که حضرت آقا پروژ نفوذ غرب را گوشزد میکردند و مردم را از نفوذ آگاه میکردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دشمن میخواهد از آب گل آلود یه سری داخلی ماهی هاشون رو بگیرن فرق نداره توی افتصاد ی باشه یا اجتماعی یا فرهنگی ....
روح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
افرادی با پیشینه روحی روانی برای اسم در کردن دراین لباس برای مطرح کردن خودشان به سخیفترین اقدامات روی اورده وخود را مطرح میکنند این فرد دقیقا شبیه فردی دیوانه در شیراز در دوره قاجار بود که خود را بها نامید و نهایتا فرقه ذاله بهایت را انگلیس بنام این دیوانه رقم زد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
باید مناظره میکردن باهاش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
نیومده
ناشناس
| - |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چيزي كه عيان است چه حاجت به مناظره... اين يارو داره نص صريح قرآن ر انكار ميكنه. ما ها هم ياد گرفتيم همه چي را با مذاكره و مناظره و .... به پيش ببريم.
حقیقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اینجا هست که میگه . خدا یا مارا به خودمون وا نگذار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چقدر دیر بفکر افتادید، جواب گمراهی اون همه جوون که طرفدار این اقا شدن رو قیامت چجور میخواید بدید!
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
آدمي زاد غير قابل پيش بيني است. همه كه مثل شما نيستند. اين روحاني نما را دشمنان ما گمراه كردند.مگه منتظري كي بود و چي شد كه بعد از اين همه مجاهدت و ولايت مداري ‏، دقيقا مقابل امام و انقلاب وايستاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
قران مجسم امام علی بود که شبها از خوف خدا خواب نداشت .درصوتی که معصوم بود آقای اقامیری بهتره سری به نهج البلاغه بزنه وببینه امام اول شیعیان امیر مومنان .یعسوبالدین از قیامت واز رحمت وعذاب خداوند چی گفته ائمه ما که مصون از خطا بودن چه ترسی از عذاب وانتقام الهی داشتن .ماکه جای خود داریم.اینگلیس همیشه مهره های داره خوش خط خال در تاریخ معاصر مشرق زمین میشه پر بوده از این آدما.مثل شیخ چیکاک که در ایل بختیاری نفوذ کرد وبراگراه کردن مردم ریشش رو از نوعی نخ نسوز درست کرد که نمی سوخت ویا در نعلینش آهن ربا گذاشته بود که به کمک عصایی که سرش آهن بود اون کفش جلو پاش صاف میشد واینهارو از مقامات ومعجزات خودش میدونست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
حداقل اين انتظار از حوزه مي رود در اين مسئله مهم با اين گونه اشخاص مناظره ديني داشته باشد تا شبهات ديني بر طرف شود .
امین248
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این ... چطوری طلبه شده؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
چطوری طلبه شده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ایشان نباید خط قرمز ها را رد کند.
محمدابراهيم ايماني
|
Germany
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دوستان البته اين رو هم بدونيد كه بخش اعظمي از اختلاسها وبخور بخورها توي اين مملكت توسط كساني انجام شده كه ادعاي دينداري شون گوش عالم رو داشته كر ميكرده.اگه نياز به برخورد بوده بايد خيلي قبل ترها انجام ميشده نه حالا كه نفس مردم ضعيف به شماره افتاده .
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
باید به همه دوستانی که مخالف این آقا هستند و متوجه افکار ضد دین ایشان شده اند تبریک بگم وخوشحالم که هنوز افراد با بصیرت در کشور ما زیادند خدا پشت و پناه همه شما باشه انشالله که همه یاران مهدی عج هسیتد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ایشون یک عالم دینی است ولی ندای مخالف دارد مباحثه ومکاشفه باید بین علما باشد یا آنها توجیه شوند یا ایشان .
محمود
|
United States
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اعدامش کنید این خائن را
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
الهم اشف کل مریض
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
فقط دنبال کاسبی بوده
میخواست دیده شه که ازش پول در بیاره. اول با حرفای خارج از عرف و دینش معروف شد بعدم کلاسای روش زندگی راه انداخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خوب دیگه چه خبر ؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
در یک باغ بزرگ ، همیشه که درخت میوه و گل و سبزه و .... نمیروید ، گاهی در بین این گلها ، چند علف هرزه و قارچ و انگل هم پیدا میشه ، حالا وظیفه ما اینه که نزدیک اونها نریم و جذبشون نشیم و مسئولین هم سریعتر اونها رو ریشه کن کنند./
حمیدرضا میرکیانی
|
Spain
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
امثال آقا میری باید خیلی زودتر از آنکه نفوذشان در بین جوانان و ایجاد انحرافات خرافی شکل بگیرد شناسائی شوند , سیاست یهود برای تحریف هر نوع تفکر و اعتقادات دینی ایجاد خرافات و بدعت های نادرست مخصوصاً بین جوانان است , قشری که متاسفانه دولتمردان ما از آن غافل بوده اند , خدا شر خائنین و ناکثین را از سر این ملت و کشور کوتاه کند , ان شاالله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
انشالله
j
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
مقصر ورودی حوزه است.که اینقد راحت هرکسی میره حوزه و لباس میگیره.حالا جایی دیگه خواستی بری اونقد فیلتر گذاشتن و سختش کردن که پشیمون میشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
در مورد عذاب ها که در آیات آمده از دکتر الهی قمشه ای هم سوال کنید و نظر ایشان
را هم جویا شوید چون پدر شان از متر جمان قرآن بودند
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
پدرشون مترجم بودن نه خودشون.
خدا پسر نوح رو برای امثال شما مثل زده(البته من اقای قمشه ای رو منظورم نیست کلا میگم، شاعر هم میفرماید:گیرم پدر تو بود فاضل ، از فضل پدر تو را چه حاصل)
نمونه ی هم عصر خودمون هم شهید مطهری و پسرش ، شهید بهشتی و پسرش :)
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تنها چیزی که به این شیخ میشه گفت آخوند انگلیسی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
الان به نفع منافع شما بود میگفتید حفظ الله خجالت بکشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
شیخ نیست سیداست اولاد پیامبر به پیامبر واگذارش کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
روحانی خوبی نبود
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هر كس كه با آل علي در افتاد

از روي زمين ورافتاد
نصیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هنوز قرآنی که خود امام علی ع با دست خط خودشون نوشته و قرآن های با عمر نزدیک به هزار ساله در اماکن مقدس و بعضی حوزه ها وجود داره چه طور می تونیم ادعا کنیم قرآن تحریف شده وقتی خدا و پیامبرص قسم خوردن که بزرگترین معجزه قرآن عدم تحریف اون هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
کسانی که به این پیام منفی دادند مسلمان نیستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ایشون یک روحانی به تمام معنا هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
استغفار کن تا دير نشده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
روحانی مورد پسند افکار ضد عدالت و علی(ع)...،، شیعه مورد قبول یو اس آ .. و مرد قبول .. ساده دلان
جانباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این باباکه معلوم الحاله یا سردرآخورانگلیس داره یابه تعبیرحضرت آقا شیعه انگلیسیه یا مروج بهائیت. اماکسانیکه به طرفداری از وی منفی دادند بیشترناآگاه هستندوالبته برخیشون متعصب ومغرض.ناآگاهها بروندیکبار-فقط یکبار-سوره مبارکه واقعه رابخوانندتامطلب درست دستگیرشون بشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اینایی که منفی دادن یعنی باخوندن یکبارسوره واقعه هم مخالفن؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
از مکافات عمل غافل مشو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
گندم از گندم بِـرویَد، جو ز جو!
ع ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تو حوزه ها بگردید ببینید چند نفر مثل ایشان هستند تا دیر نشده اقدام کنید.
سید عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
باسلام وتحیات کثیره چون عقائدش درسطح وسیعی از جامعه از طریق شبکه های اجتماعی منتشر شده لازم است شبکه ملی برنامه ای تدوین کند که باحضور خودش وکارشناسان خبره به بررسی موضوعاتی که مطرح کرده است پرداخته شود وبرای عموم مردم کنه عقایدش مبرهن شود خلع لباس شدن دردی دواء نمی کند چون شبکه های مجازی بامظلوم نمایی از این فرد یک اسطوره افسانه ای می سازنند!
بایدافکار وعقایدش برای عموم تبیین شود والسلام علیکم ورحمت الله وبرکاته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
متاسفانه در حوزه افراد بیسوادی مثل این طلبه نما نفوذ کرده اند که میطلبد مدیریت حوزه برنامه ای اورژانسی برایشان داشته باشند .این افراد کوته فکر خیلی زود جذب بیگانگان نشوند و تبدیل به قهرمانهای کاغذی میشوند !!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
با مدرک و دلیل اثبات شده و ثبت شده
ایشان حق الناس زیلدی بدهکارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تن آدمی شریف از به جان آدمیت ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
پدر جان، وقتی شعری رو کامل بلد نیستی ننویس و جناب «سعدی» رو هم مکدّر نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دعوت به مناظرش کنیم، این جور برخورد کردن باعث کنجکاوی افراد وترویج افکار نا صحیصش میشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
قبلا دعوت شده نپذیرفته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اینها در مقابل علما حرفی برای گفتن ندارند و فقط آنهایی را که اطلاعات زیادی ندارند از راه راست منحرف میکنند و گرنه می آمدند مناظره میکردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
پروژه نفوذ اسرائیل و انگلیس و آمریکا در بین روحانیت خیلی بیشتر شده است حالا اگر یک آدم عادی بود اعدامش میکردند
چرا این شیطان بزرگ را اعدام نمیکنید تا درس عبرت برخی روحانیونی بشود که با غربی ها هم آخور شده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
آیا ایشون از دین خارج نشده؟ آیا نباید بعنوان مهدور الدم اعدام بشه؟
پس فردا فرار میکنه اونور آب و با حمایت دشمنان علیه اسلام و قرآن لجن پراکنی میکنه. حالا ببینیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
نتیجه ای از حرف های ایشان به ذهن خطور می کند این است که افرادی هر کاری که دلشان خواست با بندگان دیگر خدا انجام دهند و نترسند که باید جوابگو باشند و این خودش خیلی خطرناک و فساد آور است و دنیا را از این هم که هست نا امن تر می کند خدای مهربان هر که را که بعد از گناه توبه کند و اصلاح نماید وعده بخشش داده است اما کسی که گناهکار و با اصرار بر بعضی رفتارها زندگی کند وعده جهنم دارد . این آقا حرف ها را با هم قاطی کرده تا به منظور خودش برسد و چه بد عاقبتی دارد بازی با عقاید و کلام قرآن برای جلب دنیا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
تو مثل اینکه دوزاریت کلا کجه عزیز دل انگیز
......
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ازسرانجام کارتان بترسید.که مکافات عمل حق است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ماهن ماه
کارگر ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
فکر کنم چند تا از درسهاشو پیش صادق شیراز ی اخوند انگلیسی گذرونده شده این
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
من سال اول طلبگی با این بزرگوار همکلاس بودم بخاطر تهمتی که ایشون با پسر عمویش به من زدند مرا از حوزه بیرون انداختند.
نمی دانم خدای آقای میری تهمت زنان را هم می آمرزد یا فقط فاسدان را می آمرزد؟! منتظرش هستم تا قیامت ببینیم ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خدا همه رو به راه راست هدایت کنه. من که نه اونایی که خداوند رو یک هیولا معرفی کردن رو قبول دارم و نه اونایی که میگن خدا همه چیزو میبخشه.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
نه اونایی که خداوند رو یک هیولا معرفی کردن رو قبول داری و نه اونایی که میگن خدا همه چیزو میبخشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تمام حرفهایی که میزنه برای جلب توجهه برید زیر پستش را نگاه کنید یک مشت آدم معلوم الحال بیان بگن حاج آقا توچقدر باحالی! تو دیگه کی هستی؟! ... اینا رو میبینه کیف میکنه.
اوائل منبری شده بود سبک هیئتی صحبت میکرد هیئتی ها رو جذب کنه.
بعدش زد تو کار طنز و جذب عوام بالای منبر فقط جوک میگفت مردم بخندن.
آخرش هم زد توکار جذب قشر لا ابالی جامعه.
متاسفانه حوزه اشراف کامل به اینگونه افراد داره ولی اقدامی نمیکند میگذارند تا کاملا تفکراتش پخش بشه و تاثیر کنه بعد یک کاری میکنند که شخص بزرگتر و محبوب تر بشه. الآن خلع لباس برای این فرد برگ برتده است نه عامل بازدارنده. خود همین حکم باعث شهرت بیشترش شده و کور از خدا چی میخواد ...
ناشناس
|
Afghanistan
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اگر نظراتشان ایراد داره خوب به نقد و مناظره دعوتشان کنین
چرا حذفشان میکنین؟
این طور برای همگی روشن میشه
دیگه خلع لباس کردن و جنجال نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
سلام توی قم هم عده ای از روحانیون در حال ترویج تفکر"حجتی" هستند و چند سالی هست در حال فعالیتهای جدید و یارگیری در شهرستان های مختلفند
ایران
|
Netherlands
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خوب بررسی کنید به این میرسید که دست پرورده ی انگلیسی هاست.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر