کد خبر: ۶۷۹۵۰۲۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
مدیر روابط عمومی توزیع برق شیراز؛

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: امکان ثبت درخواست خدمات و پرداخت آنلاین قبوض برق مصرفی برای مشترکان این شرکت فراهم شده است.

فراهم شدن امکان پرداخت آنلاین قبوض برق در شیرازبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سید باقر احمدی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: با تلاش کارشناسان و متخصصان توزیع برق شیراز و ایجاد زیرساخت‌های لازم، هم اینک امکان دریافت خدمات مختلف از طریق سایت الکترونیکی این شرکت فراهم شده است.

وی افزود: اکنون در سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، به نشانی www.shirazedc.co.ir با ورود به بخش میز خدمت الکترونیکی امکان ثبت و پیگیری تمام خدمات اعم از ثبت درخواست انشعاب برق، افزایش یا کاهش قدرت انشعاب، ادغام یا تفکیک انشعاب و خدمات پس از فروش مانند تغییرنام اشتراک برق، تغییرمکان داخلی کنتور برق، تغییر تعرفه، بررسی صورتحساب و دیگر خدمات فراهم شده است.

احمدی ادامه داد: این اقدام در راستای توسعه خدمات دولت الکترونیک و قابل دسترس شدن تمام خدمات شناسه دار شرکت توانیر، اجرایی شده است.

وی بیان کرد: از این پس تمام مشترکان برق شرکت توزیع نیروی برق شیراز و متقاضیان انشعاب، این امکان را خواهند داشت که تنها با مراجعه به سایت این شرکت، بدون مراجعه حضوری به اداره برق یا دفاتر پیشخوان دولت، نسبت به ثبت درخواست خدمات و پیگیری آن اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز همچنین از ایجاد قابلیت پرداخت آنلاین قبوض برق از طریق مراجعه به سایت این شرکت خبر داد و اضافه کرد: افزایش سرعت پرداخت قبوض و اعمال آنی مبلغ پرداخت شده در سیستم اداره برق، امنیت در پرداخت قبوض، کاهش مراجعات مردم به بانک یا دستگاه‌های خودپرداز بانکی برای پرداخت قبوض از مزایای این اقدام نام برد.

احمدی تصریح کرد: توسعه بستر ارائه خدمات الکترونیکی توسط این شرکت، زمینه ساز کاهش قابل توجه حجم مراجعات، افزایش سرعت و دقت در ارائه خدمات، کاهش مواجهه حضوری شهروندان و مشکلات ناشی از این مواجهه و ارتقاء شفافیت در ارائه خدمات شده است.

مدیر روابط عمومی توزیع برق شیراز تاکید کرد که علاوه بر سایت این شرکت، بستر پرداخت آنلاین بهای برق مصرفی براساس مشخصات قید شده در قبوض از طریق تمام درگاه‌های بانک صادرات، اعم از خودپرداز، کارتخوان، اینترنت بانک و ... فراهم شده است به گونه‌ای که بلافاصله هزینه پرداختی از بدهی مشترک کسر خواهد شد.
انتهای پیام/م

پرداخت آنلاین قبوض برق در شیراز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر