کد خبر: ۶۷۹۵۴۰۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در راستای جلوگیری و پیشگیری از قاچاق چوب‌آلات در سطح استان اردبیل برخورد با قاچاقچیان و متخلفان در این حوزه تشدید می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ناصر عتباتی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار داشت: در راستای جلوگیری و پیشگیری از قاچاق چوب‌آلات در سطح استان اردبیل برخورد با قاچاقچیان و متخلفان در این حوزه تشدید می‌شود و در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی های لازم با دادستان‌های شهرستان‌های استان نیز انجام شده است.

 

وی افزود: دادستان‌های شهرستان‌های استان براساس دستور صادره به آنها انتظار می‌رود با هوشیاری و هماهنگی کامل در این زمینه اقدام کرده و برای پیشگیری از قاچاق چوب‌آلات در استان دستورات قضایی لازم را در راستای برخورد با متخلفان و سودجویان در این حوزه صادر کرده و در این زمینه با قاطعیت و جدیت برخورد کنند.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل حفاظت و حراست از جنگل‌ها و منابع طبیعی را از برنامه‌ها در استان برشمرد و بیان کرد: دستگاه قضایی اردبیل در این زمینه برخوردهای قاطعی با متخلفان و سودجویان خواهد داشت تا از هر گونه تعرض به جنگل‌ها و منابع طبیعی و سوء استفاده‌ها در این حوزه جلوگیری شود.

عتباتی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای جلوگیری از قاچاق دام از استان تصریح کرد: با صدور دستور قضایی در روزهای گذشته از قاچاق دام زنده از استان به مرزهای غربی جلوگیری شده و با برخوردهایی که در این حوزه انجام شده عرصه بر سودجوجان و قاچاچیان دام در استان تنگ شده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل قاچاق دام از استان را زمینه‌ساز بروز مشکلات برای منطقه و مردم استان دانست و گفت: با هر گونه تخلف و سودجویی که زمینه برای بروز و تشدید مشکلات در استان را فراهم کند برخوردهای لازم و قانونی را با قاطعیت انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/ع

حفاظت و حراست از جنگل‌ها و منابع طبیعی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر