کد خبر: ۶۷۹۵۴۳۵
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیات تجاری استان در نمایشگاه اکسپوی هانوی کشور ویتنام شرکت می‌کند.

هیات تجاری استان بوشهر به نمایشگاه اکسپوی ویتنام اعزام می‌شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، ابوالقاسم محمدزاده در نشست با رایزن سابق بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در ویتنام و تنی چند از دبیران میز‌های کالایی سازمان توسعه تجارت ایران افزود: نمایشگاه ویتنام از ۲۸ فروردین تا اول اردیبهشت سال ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

وی این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای معرفی خرمای استان بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: بازرگانان درخواست‌هایی دارند از جمله اصلاح ارزش پایه‌ای کالا‌های صادراتی، حمایت و تقویت خوشه‌های صادراتی، تسهیل دسترسی صادرکنندگان به بازار‌های هدف، تدارک مرکز جامع اطلاعات بازار‌های هدف و تجهیز بندر بوشهر به سامانه لجستیک سرد در زنجیره تامین محصولات دریایی، که تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم مشکلات مربوط را به‌نحواحسن سامان دهیم.

محمدزاده بیان کرد: به منظور گسترش مراودات تجاری استان با دیگر کشور‌ها باید از تمام ظرفیت‌ها برای معرفی توانمندی‌های استان بوشهراستفاده کرد.

انتهای پیام/ک

حضور بازرگانان بوشهری در نمایشگاه اکسپوی ویتنام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر