کد خبر: ۶۷۹۵۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
مدیر موزه نقاشی پشت شیشه:

کارخانی گفت: تلاش می‌کنیم نمایشگاهی از آثار استادان معاصر رشته نقاشی پشت شیشه کشور را در موزه برگزار و قابلیت‌های این رشته را به نمایش بگذاریم.

نمایشگاهی از آثار استادان معاصر رشته نقاشی پشت شیشه کشور برگزار می کنیممهدی کارخانی مدیر موزه نقاشی پشت شیشه در خصوص وضعیت فعلی این موزه به خبرنگار حوزه میراث و گردشگری  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: هم‌ اکنون در حال آماده سازی موزه نقاشی پشت شیشه از لحاظ استاندارد‌های موزه‌ای هستیم و همراه با مرمت و بازسازی موزه، تجهیزات نمایشگاهی را به روزرسانی کرده و سیستم نورپردازی آن را به استاندارد‌های جهانی نزدیک می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ما تلاش می‌کنیم کاستی‌هایی که پیش از این در موزه نقاشی پشت شیشه وجود داشت را برطرف کنیم، بیان کرد: وقتی موزه در شرایط مرمت و بازسازی قرار دارد، نمی‌توانیم برنامه ای برای آن تعریف کنیم.

مدیر موزه نقاشی پشت شیشه گفت: تلاش می‌کنیم که در اولین فرصت پس از تجهیز موزه، نمایشگاهی از آثار استادان معاصر رشته نقاشی پشت شیشه کشور را در موزه برگزار کنیم و توانمندی و قابلیت‌های رشته نقاشی پشت شیشه را در قالب یک نمایشگاه سراسری به نمایش بگذاریم.

کارخانی کرد:امیدوارم کار مرمت و بازسازی موزه نقاشی پشت شیشه حداقل تا دهه فجر یا در نهایت اسفندماه تمام شود و شاهد بازگشایی موزه باشیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر