کد خبر: ۶۷۹۵۶۴۵
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران از صدور مجوز خرج از کشور مشمولان قانون خدمت وظیفه عمومی در این استان خبر داد.

سرهنگ وحید بریمانی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: کلیه دانشجویان موسسات آموزش عالی استان، طلاب حوزه‌های علمیه و همچنین مشمولان دارای برگ اعزام بدون غیبت می‌توانند با دریافت کد سخا از مراکز خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) و مراجعه به سامانه اینترنتی سازمان وظیفه عمومی ناجا به آدرس: services.epolice.ir وثبت درخواست خروج با سپردن ودیعه به مدت حداکثر یک ماه اجازه خروج از کشور دریافت کنند.

وی افزود: کلیه مشمولان متعهد خدمت به سازمان‌های دولتی نیز می‌توانند با در دست داشتن موافقت نامه سازمان خود (که در متن نامه کشور مقصد و تاریخ خروج از کشور قید شده است) به وظیفه عمومی استان مازندران واقع در شهرستان ساری- بلوار عسگری محمدیان – روبروی ایستگاه راه آهن مراجعه کرده و پس از سپردن ودیعه متناسب با نوع سفر خود از مجوز یک بار خروج از کشور بهره‌مند شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: همچنین دانش آموزان در حال تحصیل دارای معافیت تحصیلی با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل به وظیفه عمومی استان مازندران می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند و در صورت فراغت از تحصیل با دریافت برگ آماده خدمت تا یک ماه قبل از تاریخ اعزام به خدمت مجوز یک بار خروج از کشور دریافت کنند.

سرهنگ بریمانی مبلغ ودیعه مشمولان برای عزیمت به سفر زیارتی عتبات عالیات را ۳۰ میلیون ریال معادل سه میلیون تومان و برای سایر کشور‌ها مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال معادل ۱۵ میلیون تومان اعلام کرد.


انتهای پیام/ک


شرائط خروج مشمولان خدمت وظیفه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر