کد خبر: ۶۷۹۵۹۵۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۷

آسمان مازندران امروز نیمه ابری گاهی با بارندگی و در مناطق کوهستانی مه آلود همراه با بارش برف خواهد بود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اصغر بسطامی رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان امروز دوشنبه ۲۴ دی ساحلی، جلگه و دامنه‌ها نیمه ابری تا ابری گاهی با بارندگی و در مناطق و محور‌های کوهستانی مه آلود با بارش برف پیش بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی استان فردا سه شنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۶ دی ماه صاف همراه افزایش دما در دامنه‌ها و ارتفاعات با وزش باد گرم همراه خواهد بود.

بسطامی گفت: آسمان مازندران در روز پنج شنبه ۲۷ دی در مناطق ساحلی و جلگه‌ای بتدریج از سمت غرب استان با بارندگی و وزش باد و در ارتفاعات بتدریج مه آلود با بارش برف پیش بینی می‌شود.

رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران افزود: وضعیت جوی استان از عصر پنجشنبه تا ظهر جمعه ۲۸ دی در شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای با بارش باران، وزش باد گاهی شدید و کاهش محسوس دما همراه خواهد بود.

وی گفت: آسمان استان از نیمه شب تا صبح جمعه در شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای با مخلوط باران و برف پیش بینی می‌شود.

بسطامی گفت: وضعیت جوی مازندران در این مدت در دامنه‌ها، کوهپایه‌ها و ارتفاعات بارش برف، وزش باد شدید، کولاک برف و لغزندگی جاده‌ها همراه خواهد بود و رانتدگان در هنگام عبور و مرور در جاده کوهستانی تجهیزات زمستانه بخصوص زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/آ

هوای مازندران نیمه ابری است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر