کد خبر: ۶۷۹۶۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶

حامی مالی باشگاه استقلال گویا بارها در رابطه با تعهدات خود در پرداختی به بازیکنان کوتاهی کرده است.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بازیکنان تیم فوتبال استقلال قبل از اعزام به اردوی ترکیه به مدت چند روز بابت عدم دریافت مطالبات خود دست به اعتصاب زدند تا جایی که مدیران باشگاه استقلال با ارائه حواله هایی به اعضای تیم از آنها خواستند تا برای برگزاری اردو راهی آنتالیا شوند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال قبل از سفر به ترکیه حواله های خود را دریافت کردند و گویا تاریخ این حواله ها برای روز بیست و سوم دی ماه بوده که البته پاس نشدن آنها چالش جدیدی را در اردوی استقلالی ها بوجود آورده است.

اخباری مبنی بر ناراحتی و حتی نشانه هایی از اعتصاب بازیکنان به گوش وینفرد شفر رسیده تا جایی که این احتمال وجود دارد که دوباره شاهد اعتصابی از سوی بازیکنان استقلال باشیم. بازیکنان استقلال قبل از سفر به ترکیه در پیام هایی که در صفحه های اجتماعی خود منتشر کرده اند اعلام داشتند که به حمایت مدیران باشگاه نیاز دارند، اما از آنجایی که حواله های آبی پوشان برای چندمین بار برگشت این خورده بعید نیست استقلالی ها دست به اعتصاب بزنند.

یکی از مدیران استقلال درباره پاس نشدن چک های بازیکنان گفت: اعتصاب بازیکنان در ترکیه شایعه است و هماهنگی برای پرداخت حواله ها انجام می شود. حواله ها از سوی حامی مالی به بازیکنان داده شده و به طور حتم طی یکی دو روز آینده پاس می شود و بازیکنان پول های خود را دریافت می کنند.


بیشتر بخوانید:

جپاروف قید استقلال را زد

انصارى از استقلال جدا می‌شود

اتمام حجت مجیدی با بازیکنان استقلال

فتحى:امیدوارم روزى استقلال از جذب بازیکن بى نیاز باشد


انتهای پیام/

واکنش مدیر استقلالی به حواله های برگشتی آبی پوشان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر