کد خبر: ۶۷۹۶۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱

چهارمین دوره جشنواره ابوذر امروز -۲۴ دی ماه- با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

برگزیدگان چهارمین جشنواره ابوذر تجلیل شدندبه گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ابوذر امروز -۲۴ دی ماه- در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم از حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان تجلیل شد. همچنین بخشی از مراسم به قدردانی از پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس به خاطر نشر اخبار خوب اختصاص داشت.

در ادامه نیز از فرشاد مهدی‌پور مدیر مسئول روزنامه صبح نو قدردانی شد و در بخش خبر مرضیه امیری، مسعود لاهوت و سیده فاطمه مشهدی تجلیل شدند. بخش گزارش نیز به تقدیر از شنور صادقی، محمد امین اشرارپور و محمدحسین اویسی اختصاص داشت. در بخش عکس نیز از حمیدرضا احمدی‌فر، احمدرضا مداح و وحید خادمی تجلیل شد.

در بخش تیتر از اسکندر خنجری، سیده زهرا موسوی و مژگان سجادی قدردانی شد و برگزیدگان بخش مستند نیز عبارت بودند از احمد احمدپور، هوشنگ رحیمی و مجتبی احسانی.

در بخش یادداشت هم از موسی میرزایی، علی دهقان‌نژاد و منصور الهی قدردانی شد. در بخش موشن گرافی هم از افشین رستمی، زهرا مظاهری و مهرداد خداوردی زاده تجلیل شد و برگزیده بخش کاریکاتور نیز محمدرسول کورینی بود.

همچنین از «مصطفی اژدری» مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس و «عباس مهدیان» مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی به خاطر اجرای موفق جشنواره ابوذر استانی تقدیر شد. به خاطر عملکرد قابل قبول نیز از مسئول بسیج رسانه استان سیستان علی بیگی تقدیر شد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر